IV. Burunda Sanat Festivalinde ÇR Atölyesi

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Lokomotif Kültür ve Sanat Derneği'nce hazırlanan "Burunda Sanat Festivali"nin dördüncüsünde Çizgi Roman Derneği "Çizgi Roman Atölyesi" de yer alıyor.
Çizgi roman sanatının gücüyle popülerliği onu çok okunan ve yazı-çizim yeteneği olanların kendi hayal dünyalarına dalarak o alanda bir şeyler üretmeye iter. Ancak el yordamıyla bu alanda ilerlemek çok zordur. Çizgi romanın maalesef ülkemizde ciddi bir okulu da yoktur.

Çizgi Roman Derneği'nin düzenlediği atölye temel noktaları gösteriyor, öykü yazdırıyor, o öyküyü çizdiriyor, hevesi olanların bir adım ilerlemesini sağlıyor. Sonrası... Sonrası günü geldiğinde atölyeye katılanların eserlerini okumayı beklemek oluyor.

Çizgi Roman Derneği (Ümit Kireççi - Fatih Okta) tarafından düzenlenen Çizgi Roman Atölyesi Cuma 23 Eylül / 17.00-18.30 Café&Shop'ta herkese açık
Bahariye cad. Hacı Şükrü sok. no 11 Kadıköy

Tam Program - Lokomotif
İletişim - cizgiromandernegi@gmail.com

lokomotif.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
ilgi göreceği kesin.havayı koklamayı isterdim doğrusu.
ama görüntülerin paylaşılacağını biliyorum sanalda keyfe ortak oluruz artık.:)

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
514
2,648
Atölye de ne öykü yazabilirim ne de çizebilirim. Ama o ortamda diğer gelenlerle ortak bir konuyu paylaşmak icin gitmek istiyorum.

Yani gideceğim

12 Şub 2010
15,006
543,756
Sanat etkinlikleri mevsimi başladı, ama bu konuda Türkiye'nin merkezi İstanbul. Ankara'da olduğum için tüm etkinliklere katılmam mümkün değil. Başarılar diliyorum.

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
:)

Kemalettin merhaba, bekliyoruz, söz aldık artık.
Büyük Beyaz selam, paylaşım işi tamamdır,
Profesör naber, yok mu sizin oralarda bunları yapacak kimse? Ben oradayken fanzin dergi çıkarıp çizgi roman okuduğunu bildiğim bir sürü kişiyle tanışmışmıştım amatörken. Var bir şeyler bilenler orada dürtün şunları, orası Ankara :O)

Ümit

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
514
2,648
Hem atölye hem de festival müzik gruplarından Takatuka nın müzigine de hayran kaldım harikaydı.

işte çektiğim birkaç fotoğraf:

zYrdB.jpg

G140v.jpg

VmzeA.jpg

ERIHd.jpg

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
!!!!!!?????????

Kemalettin merhaba,

Ve...

Nasıl yani, oradaydın da bir merhaba demedin mi? Lafın belini kırıp çay içmedik mi şöyle keyifle? Valla şaşırdım ve üzüldüm :(

Bu arada gizlisi saklısı yok bu işin: Genel olarak atölyeyi ve çocukların ilgisini buldun? Değdi mi geldiğine?

Ümit

12 Şub 2010
15,006
543,756
Merhaba Ümit;

Bu konuda tek tanıdığım Anarres'ten Aykan vardı, O ' nun da bir kaç yıl önce yurt dışına gittiğini biliyorum ama dönmüş olduğundan haberim yok maalesef. Ankara'da dört gözle bekleniyorsun:)

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
514
2,648
!!!!!!?????????

Kemalettin merhaba,

Ve...

Nasıl yani, oradaydın da bir merhaba demedin mi? Lafın belini kırıp çay içmedik mi şöyle keyifle? Valla şaşırdım ve üzüldüm :(

Bu arada gizlisi saklısı yok bu işin: Genel olarak atölyeyi ve çocukların ilgisini buldun? Değdi mi geldiğine?

Ümit

Merhaba Ümit,

Hic kimseyi daha onceden tanımadan gitmemin sonucları bunlar.

Ben de cok üzüldüm aslında

Kısmetse yeni bir etkinlikte tanısalım.

(Ya da ben o bolgeye yakında oturuyorum. Herkese haber verelim. Bir 5 cayı ( veya 5 birası icmek) icin bir etkinlik duzenliyelim. )

Atolye cok guzeldi. O kadar canlı anlatım vardı ki bir an icin cocuklugumda neden boyle bir etkinlige katılamadım diye bile daha da uzuldum.

Konusmacıları tebrik ediyorum

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
kemalettin bey resimler için çok teşekkür ederim o havayı koklamış olduk sayende başka resimler varsa lütfen ekleyin.
görüşmek üzere.:)