Alexander's Tomb ( ENG )

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
378
2,117
Alexander_s_Tomb_T1.jpg

Alexander_s_Tomb_T2.jpg

Alexander_s_Tomb_T3.jpg

Alexandria, June 1858: Grave robbers are engaged in a fierce battle to capture the treasures of the ancient catacombs.
Among them, seven French nationals discover the ruins of an underground chapel devoted to Alexander the Great... the conqueror's tomb can't be far away...
Brought together by the promise of wealth, seven adventurers seek the only manuscript that can guide them to the tomb through an underground maze filled with water.
But they are not the only ones looking. Intrigues, conspiracies, betrayals and murders will play out in this unusual treasure hunt...

ENG | CBR | 153 page (3 book) | 153 mb | (2008-2012)

Ayrı ayrı linkler

3 sayı için toplu Mega.co.nz linki:

AlexandersTombT3TheAlabasterSarcophagus.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
108
173
denizci
Çok kaliteli eserler bunlar dostum, sağol, aklıma direnc11 üstadımızın hep söylediği geldi; o kadar çok okunacak çizgi roman var ki :d

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Üstadım teşekkürler bende açmışım bu konuyu linkleri sizin konunun altına aldım.

Benimkini siliyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Sevgili ekenciz'e paylaşımı için teşekkür ediyorum.

Özellikle yabancı dilde yapılan paylaşımlarda bazı hususlara dikkat etmek değişik açılardan faydalı olacaktır.

Öncelikle aynı konu birebir aynı taramaya sahipse yeniden konuyu açmaya gerek yok. Seçimlik link vermek istenirse daha önce açılan konunun altına verilebilir. Sevgili lenard daha önce aynı başlığı, aynı içerikle açtığı için iki konuyu birleştirdim.

Bir de bir kez daha özellikle rica ediyorum; yabancı dilde yapılan paylaşımlarda mümkün olduğunca herkesin kolayca erişebileceği platformları kullanmaya özen gösterelim. Bu bizim katkımız olmuş olsun. Aksi takdirde diyelim ki kitap 50 kişinin ilgisini çekti; bu 50 kişinin her biri erişimi zor platformdan dosya indrmek için aynı eziyete katlanacak.