Raven (2020)

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Müthiş eğlenceli bir hikaye, Barracuda'dan beri ilk kez bir korsan hikayesini bu kadar beğendim.

Burada dursun, tatilden döndüğümde ilk bununla ilgileneceğim :D

Couv_391664.jpg

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Üstat;

Yöneticiler bildirmedi galiba. Forumda yapılan gizli oyla sizin tatile çıkışınız yasaklandı. Malum covid-19:) Evden çıkmayın, bol bol frankofon çevirerek vakit geçirin .

Şaka bir yana teşekkürler.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili Odenat,
Kesinlikle olmaz.Bizler bile gevşek çalışma programı uygularken ,sizinde buna uymanızı bekliyoruz.Hiç olmazsa tatil dönemine girmeden Büyücüler 1. Albüm, Orklar ve goblinler 4. Albüm (Sanki güncele göre biraz geride gibiyiz)ve muhteşem final Raven ‘i bizlerle paylaşınız.Tatiliniz süresince ayda birde olsa küçücük bir albüm paylaşımı ile bizlere kendinizi unutturmayınız.Çünkü sizi çok seviyoruz ve yokluğunuza dayanamıyoruz...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar, ne yazık ki şehir dışında olduğum için PC yanımda olmuyor ve çeviri yapamıyorum. Son 3 senedir ABD, önceki senelerde ise Fransa'da yazı geçiriyorduk, bu sene yıllardır ilk kez Türkiye'nin güneyinde geçirmeye karar verdik. Covid problemi sebebiyle de kendimiz ev kiraladık. O yüzden muhtemelen Eylül sonuna kadar ancak tabletten siteye bağlanabileceğim.

Bu arada yazar/çizer Matthieu Lauffray bize yabancı bir isim değil. Daha önce kendisinin 2 serisini daha; Long John Silver ve Lejyon Günlüklerini çevirmiştim. Okumayan varsa onlara da göz atabilir;

http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/77571-long-john-silver-turkce-tam-macera.html
http://www.cizgidiyari.com/forum/od...eleri-tamamlanmis-seri-turkce.html#post516671

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Çok kötü bir dönemden geçiyoruz, bütün planlar altüst oldu, yaşamlar söndü, kalanlar ise kendilerine güvenli yollar arıyor...
Umarım bu süreci de sağlıklı bir şekilde atlatıp kaldığımız yerden devamn ederiz.
Size ve ailenize iyi tatiller dilerim.
Eylülde görüşmek üzere inşallah.