The Trigan Empire

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
anJ9Pg.png

(hızlı indirmek için)

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Paylaşım çok güzel. Ama tek tek Upload sitesinden indirmek mümkün değil.
Mega'nın çok güzel bir özelliği var, toplu indirmeye izin veriyor.
Tek tıkla hepsini Zip'leyip indiriyor. Harika bir özellik bu.
Bu linklerde de böyle bir kolaylık yok mudur? :)

Sevgili Kayıtsız Eleman'a paylaşım için teşekkür ediyorum.
Umarım kolay bir yolu vardır indirebiliriz.:)

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,208
5,003
Sevgili Ramazan, ben de Uploaded'dan indirme sabrına girişememiştim.
Sen buraya mesaj atınca, "nasıl olsa İngilizce, bir bakayım Net'te" dedim ve en hızlı şu linkleri buldum.

Bu adrese git ve tek tek tüm 'download'lara tıklayarak, önce tekli sayıları (hepsi karışık sıralı. Ama dosya adları düzenli yazılmış. O yüzden nihayetinde folder'da dizilecekler.) sonra da karma sayılardan oluşan RAR paketlerini indir.

Bu arada linkler mediafire, hızlı ve mediafire sitesinden de tıklaman ve sonra o reklam sayfalarını kapaman da gerekmiyor. 'Download'a tıkladığın anda inmeye başlıyor.
(Şunu kendimde de yapmayı hala öğrenemedim. :) )

Her şeyi bir indirip, bir folder'a, kopyala, RAR'ları aç falan.

Sonra da aşağıdaki notlarımı tamamlaman gerekecek.

- Şimdi, öncelikle, farkettiğim kadarıyla 7 ve 8'de arıza var. İkişer kere indirdim ikisini de. Verdiğim sitedeki kayıtlar arızalı resmen. O sayıları KayıtsızEleman dostumuzun verdiği linklerden, .RAR olanına giderek, Uploaded'dan indirmelisin.

- Başka sayılarda da arıza var mı bilmiyorum. Hepsini rename edip, 'Test RAR' yaparak kontrol ettim sadece. Orada bir hata vermedi. Sayfa sayfa bakamazdım şimdilik.

- Benim verdiğim blog'da hiç olmayan sayılar var. Onları da tek tek indirmen gerekecek. RAR olan versiyonlarını tavsiye ederim. Öbürleri ile de uyumlu olur folder'ın. Uploaded'da bir dosya indirince, uzun süre bir daha indirmene de müsade etmiyor. "Hem 50KB ile yolladın, hem de sonra kısıtlama getirme işte la!" diyesim geliyor. Ama bu Uploaded, kaç yıldır bu limiti hiç arttırmıyor. Bugün için artık 50KB'sec çok yavaş!!

- Neyse.. Şimdi benim verdiğim linkte eksik olan, ve Uploaded'dan indirmen gereken sayılar da şunlar.
5 9 11 74 76 77 85 86.

İyi sabırlar :)

EK: Bu arada, Uploaded'daki versiyonlardan 3-4 tane indirdikçe görüyorum ki,
oradakiler daha güzel düzenlenmiş, kapaklar yapılmış, beyazlatılmış falan.
Başka bir yerde o kayıtları bulursam da yazarım buraya. Ama torrent bulamadım mesela.

.

Son düzenleme:

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Sevgili Ramazan, ben de Uploaded'dan indirme sabrına girişememiştim.
Sen buraya mesaj atınca, "nasıl olsa İngilizce, bir bakayım Net'te" dedim ve en hızlı şu linkleri buldum.

Bu adrese git ve tek tek tüm 'download'lara tıklayarak, önce tekli sayıları (hepsi karışık sıralı. Ama dosya adları düzenli yazılmış. O yüzden nihayetinde folder'da dizilecekler.) sonra da karma sayılardan oluşan RAR paketlerini indir.

Bu arada linkler mediafire, hızlı ve mediafire sitesinden de tıklaman ve sonra o reklam sayfalarını kapaman da gerekmiyor. 'Download'a tıkladığın anda inmeye başlıyor.
(Şunu kendimde de yapmayı hala öğrenemedim. :) )

Her şeyi bir indirip, bir folder'a, kopyala, RAR'ları aç falan.

Sonra da aşağıdaki notlarımı tamamlaman gerekecek.

- Şimdi, öncelikle, farkettiğim kadarıyla 7 ve 8'de arıza var. İkişer kere indirdim ikisini de. Verdiğim sitedeki kayıtlar arızalı resmen. O sayıları KayıtsızEleman dostumuzun verdiği linklerden, .RAR olanına giderek, Uploaded'dan indirmelisin.

- Başka sayılarda da arıza var mı bilmiyorum. Hepsini rename edip, 'Test RAR' yaparak kontrol ettim sadece. Orada bir hata vermedi. Sayfa sayfa bakamazdım şimdilik.

- Benim verdiğim blog'da hiç olmayan sayılar var. Onları da tek tek indirmen gerekecek. RAR olan versiyonlarını tavsiye ederim. Öbürleri ile de uyumlu olur folder'ın. Uploaded'da bir dosya indirince, uzun süre bir daha indirmene de müsade etmiyor. "Hem 50KB ile yolladın, hem de sonra kısıtlama getirme işte la!" diyesim geliyor. Ama bu Uploaded, kaç yıldır bu limiti hiç arttırmıyor. Bugün için artık 50KB'sec çok yavaş!!

- Neyse.. Şimdi benim verdiğim linkte eksik olan, ve Uploaded'dan indirmen gereken sayılar da şunlar.
5 9 11 74 76 77 85 86.

İyi sabırlar :)

EK: Bu arada, Uploaded'daki versiyonlardan 3-4 tane indirdikçe görüyorum ki,
oradakiler daha güzel düzenlenmiş, kapaklar yapılmış, beyazlatılmış falan.
Başka bir yerde o kayıtları bulursam da yazarım buraya. Ama torrent bulamadım mesela.

.

Sevgili Murats dostum teşekkür ederim.
Tek tıkla hemen iniyor, indirme sınırlaması da yok.:)
Libgen tarzı çok güzel hazırlanmış linkler.
Bu site de çok güzelmiş. Eğer her paylaşımda tüm linkler böyleyse harika..
Upload hakikaten bayıyor ve günde bir defa indirme hakkı veriyor.

Kayıtsız Eleman dostumuzun düzenleyip verdiği linkleri maalesef alma şansım yok.
Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Büyük emek vermiş.

Gandor dostum Libgen'den dün bir kısmını indirdim..

Edit: Murats hepsini toplam yarım saat içinde indirdim. Belge isimleri de tek tek düzenlenmiş. Şahane bir siteymiş.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Hangl dilde olursa olsun netteki tüm çizgiler libgende hemen hemen mevcuttur. Diğer çizgilerde indirmesi aynıdır. Başka yerde aramaya bence gerek yok.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Hangl dilde olursa olsun netteki tüm çizgiler libgende hemen hemen mevcuttur. Diğer çizgilerde indirmesi aynıdır. Başka yerde aramaya bence gerek yok.

Dostum elbette mevcutta, düzensiz mevcut. Aynı isimde bir sürü alternatif tarama da var. Ama harika bir site, ne ararsan var. Devasa mucize gibi bir site...
Murats dostumuzun verdiği sitede ise hepsi belge adlarına kadar düzenlenmiş. Hazır ve nazır, düzenli bir şekilde indiriyorsun. Tek farkı bu.:)

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,208
5,003

buraya bakın derim.

Çok teşekkürler Gandor08.
Gerçekten ben de bu siteyi hiç bilmiyordum, ve Net'te bulamadığım, ya da çok ender şeyleri bulmak için yeni bir kapı oldu. Paylaşımların hızlı olması da güzel. Umarım linkler ölmüyordur zamanla, acele etmem gerekmiyordur. :)

Ramazan dostum, ben dün bir çalışma yapıp kendi verdiğim blogun linkten herşeyi indirmiştim ve orada hiç olmayan eksikleri de uploaded ve LibGen'den indiriyordum ya.. Bir tespitim daha oldu, onu da sana ve burayı ileride okuyacaklara aktarayım.

Trigan 76 ve 77 için, (Benim verdiğim linkteki sitede zaten yoklar) GenLib'deki kopyaları eksik sayfa içeriyor. Zaten dosya adında incomplete yazıyor.

Onları, KayıtsızEleman'ın verdiği Uploaded linklerinden indir.
Ben oradan indirdim. Onların 76 ve 77'sinde eksik sayfa yoktu.

..

LibGen biraz karışık, evet, çok sayıda versiyon var. (Bu kötü değil tabi ki)
Sadece çizgiroman'ın adını yazarak herşeyi indirme şeklinde değil de, yanına sayı numarası ya da macera adını yazarsak, çok ender ve linkleri ölmüş şeyleri oradan bulup, biriktirdiğimiz yabancı ve eski çizgi-romanları oradan tamamlamamız için çok iyi bir site. Tam bir portal.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Libgen kendi linkleri üretmiyor anladığım kadarıyla. Nete yüklenenleri toplayıp veriyorlar nasıl yapıyorlar anlamadım bende.

Bulamadığımız çizgilerde birebir. Tek sıkıntı dil konusunda, ona dikkat edilmesi gerekiyor. Zamanla insan alışıyor.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,208
5,003
Libgen kendi linkleri üretmiyor anladığım kadarıyla. Nete yüklenenleri toplayıp veriyorlar nasıl yapıyorlar anlamadım bende.

Bulamadığımız çizgilerde birebir. Tek sıkıntı dil konusunda, ona dikkat edilmesi gerekiyor. Zamanla insan alışıyor.

Bir yerinde DC+ yazıyor ya, linklerin.. Benim tahminim DC++ paylaşımlarında, server'larda hızla gezip, onları topluyor olabilir diye düşündüm. Ama oralara ulşamak dışında, indirip kendi server'ında da yedekliyor gibi. Çünkü anında ve hızla geliyor.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Trigan 76 ve 77 için, (Benim verdiğim linkteki sitede zaten yoklar) GenLib'deki kopyaları eksik sayfa içeriyor. Zaten dosya adında incomplete yazıyor.

Onları, KayıtsızEleman'ın verdiği Uploaded linklerinden indir.
Ben oradan indirdim. Onların 76 ve 77'sinde eksik sayfa yoktu.

Evet eksik sayıları Kayıtsız Eleman'ın verdiği linklerden indirmeye başladım.
76-77'yi dün indirip baktım. Çok beğendim, çok güzel düzenlemiş sağ olsun.
Vakit bulup da keşke hepsini bu linklerden indirebilseydik.
GenLib'de eksik olan 5-9-11-66 ve 74'de buradan indireceğim.:)