Elves - İngilizce

Connan

Yeni Üye
17 Kas 2011
52
145
Linkleri ben kurdum.
Eksik sayıları aradım ama bulamadım.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Bu seri benim çevirdiğim cücelerle aynı dünyada geçiyor. En az cüceler kadar sevilen bir seri, bende tüm kitapları mevcut, ilerde zaman olduğunda bunları da çevireceğim inşallah.

Couv_221478.jpg

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Ben de ilk 13 sayının İngilizce linkini paylaşayım.
Sevgili odenat çevireceğinin müjdesini vermişti. ,Odenat çevirene kadar kendisini daha da heveslendirmek isteyenler ingilizce sayılarına bakabilir :D

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Bir sorun çıkmazsa Elflerin ilk kitabını bu haftasonu paylaşacağım.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Yaşasın.Sonunda hayranlarınızdan birinin sizi tanıdığından beri hayalini kurduğu bir dileği gerçekleşiyor.Şimdiden sonsuz teşekkürler.Umarım sizde bu çevirilerden keyif alırsınız...Geçenlerde bir paylaşımınızda yeni isteklerinizi belirtirseniz dikkate alınacaktır diye yazmıştınız.Ben bir iki albüm ismi yazmıştım.Isteklerim içinde dikkatinizi çeken size hitap eden albümler var mı acaba?

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Yaşasın.Sonunda hayranlarınızdan birinin sizi tanıdığından beri hayalini kurduğu bir dileği gerçekleşiyor.Şimdiden sonsuz teşekkürler.Umarım sizde bu çevirilerden keyif alırsınız...Geçenlerde bir paylaşımınızda yeni isteklerinizi belirtirseniz dikkate alınacaktır diye yazmıştınız.Ben bir iki albüm ismi yazmıştım.Isteklerim içinde dikkatinizi çeken size hitap eden albümler var mı acaba?

Elbette, sizinle zevklerimiz çok benzeşiyor. Bahsettiğiniz kitaplardan Konungar dışında olanları önceden okudum, hatta les maitres inquisiteurs'ün son kitabı bu ay yayınlandı.

Oraya cevap yazmayı unutmuşum ama elimdeki seriler bittikçe başlayacağım serileri hem sizin hem de diğer arkadaşların belirttikleri istekler doğrultusunda seçeceğim. Selamlar.