Cep Foto Roman No 686 - Günaydın Sevgilim

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Cepfotoroman686gandor08CD000.jpg

Cepfotoroman686gandor08CD000.gif

Epeydir forumda hiç foto roman paylaşımı olmadı, Trabzonda tesadüfen aldığım kitaplardan. Ölümsüzleştirelim bakalım bunlarıda.

Aslında İtalyan artislerin değilde bizim artislerle oluşturulmuş fotoromanların hepsine sahip olmak isterdim. Nasip bakarsınız oda olur bir gün. Neler olmaz denilirken neler olup bitti bu forumda.

Cep Foto Roman No 686 - Günaydın Sevgilim.rar 98.8 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
El atmadığın bir bölüm kalmadı tahminim çizgiler adına sevgili gandor08, çok teşekkür ederim emeklerin adına.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Annemde bunlardan bir dünya vardı, hiç kaçırmazdı. Geçenlerde, hatırasına hürmeten ben de yüksek kondisyonda bir tane aldım.. :)

Bu arada kapaktaki eleman da, o dönemin Leonardo Wilhelm DiCaprio'ymuş. Nasıl ünlü olamamış anlayamadım. Herhalde bizim Cüneyt Arkın gibi İngilizce bilmediğinden olsa gerek, ya da Allah korusun belki de erken yaşta yaşını yitirmiştir. Benim aklıma pek başka seçenek gelmiyor zira oyunculuğu kötü olsa fotoroman'da da oynatmazlardı.. :)

Bu nadide paylaşım için teşekkürler sevgili Gandor08..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Banada tesadüf eseri denk geldi Trabzonda, kızıma kitap bakıyordum, kitapçı dışarıya dizmiş ne alısan 1 Tl.

Epey bi karıştırdım, hatta rafı yıktım ve tabi ki de düzelttim, sonrasında 9 tane Cep foto roman, tılsım, 2 adet de april çizgi romanı ve kızıma romanlar aldım çıktım.

Üstdatlar da da var sanırım foto romanlar ama sırasını bekliyor.

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Bir dönemin genç kızları; şimdinin orta yaşlı anneleri ve hatta büyükanneleri bunlarla yetişti. Delikanlılar Teksas, Teks, Tarkan, Kara Murat,.. okurlarken genelde genç kızlar da cepfotoroman okurlardı .. Ne temiz ve saf aşklar vardı o zamanlar... Şimdiki ilişkilerse saman alevi gibi, hemen parlıyor ve sönüyor. Heyecanlar çabuk ölüyor. Oysa heyecanları canlı tutmak gereklidir. Çünkü heyecan yaşama sevincini de dürtüleyen, insanı da ayakta tutan bir güçtür, adrenalin gibi...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Teşekkürler sevgili Gandor08... O dönemlerde çıkan bütün yayınlar çok güzeldi... Buna fotoromanlar da dahil... En güzel tarafı da, insanlarda okuma kültürünü geliştiriyorlardı...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
kişisel arşive baktım şimdide bir hayli foto roman da depolamışım.Bundan sonra zaman oldukça ekleyelim.Birde hayli karikatür yarışma kitapları var bunlarıda tarayıp dostlarla buluşturucam mutlaka.Laf aramızda işimiz gücümüz kitap toplamak olmuş yıllar içinde.Foto romanlarıda digital ortama aktaralım renk katar gerçekten.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Cep Foto Romanlarda yakında gün yüzüne çıkar tarayıcım elime geçsin aklımda bunlarıda tarıyacağım. Yaklaşık bi 100 adet vardır herhalde.