Ekşi sözlükte Çizgi Diyarı için şunu demişler :

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
70'lerin, 80'lerin çizgi roman çocukları için tapınak görevi üstlenebilecek kadar şahane bir site. milliyet çocuk'tan tutun da kinowa'ya kadar her şeyi bulabiliyorsunuz. ayrıca yeni çizgi romanları da türkçeleştiriyorlar ve paylaşırken de kırk dereden su getirtmiyorlar. çizgi romanlar ipad ya da benzeri tabletlerde büyük keyifle okunuyor. yapanların eline koluna sağlık.(kaynak : ekşi sözlük)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Sadece bir yorumcu değil, bir çok yorumcu Çizgi Diyarı hakkında olumlu şeyler yazmış. Hele ki son "atmosphere" adlı yorumcunun yazdıkları duygularıma tercüman olmuş. Bu mesajı adminlerimiz izin vermeyeceğinden ötürü maalesef burada yayınlayamıyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Ayrıca, sadece "ekşi sözlük"'te değil, uludağ sözlük ve itü sözlükte de sitemizden övgüyle bahsedilmektedir. İnsanların gönüllerine girmek böyle bir şey olsa gerek.. İnsanların kalplerini kıranlara inat, "iyi ki varsın Çizgi Diyarı!!..."

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Ben bunu biliyorum, ama çok çok yakın tarihli biliyorum; ilk katıldığım forumun son cumartesi toplantısı sonrası vapurda dönerken kafamda bir ampul yanması sonucu eve gidince nedenini de anlatarak oğlumun önüne Dago' yu koyup “Al bunu çevir bakalım” dediğimde; ertesi akşam nereden bulmuşsa bunu bulmuş, bana göstermiş ve “Bunlar mı?” demişti daha bir kaç hafta önce, “Evet, Bunlar’ız” dedim, hiç ses etmedi ve fındıkfındık2’ de üye oldu, çok ciddi sınavlar dönemine girdi şu sıralar oğlumcum, ama Dago-1 son 14. sayfada arkadaşlar, yavaş ama işi sıkı tutuyor, bu sözlük mözlükte yazılanlar az bile, yaşlısıyla genciyle hepimiz Çizgi Diyarı’ lıyız, şimdi ise eve gitme zamanı, sevkiyatlar bitti, elmanların son servisleri de kalktı, hava sert, dağ başında çalışmanın tek avantajı en çok sevdiğim bu sessizlik, sadece kuşlar var havada, dönüyorlar, Kutsal Çizgi Roman adına sevgi ve saygılarımla,

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ekşi mi ekşi bir sözlükten harika birtespit.İyi ki bu diyar var,iyi ki bu diyarı herkesin diyarı yapan sevgili dostlar var.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
yıllardır ekşi sözlükün takipçisiyim
inanın bir konu hakkında olumlu şey yazdıklarını görmedim
hep gırgırına ve farklı bir şeyler söylemek uğruna muhalefet ediyorlar
çizgi diyarı hakkında ekşi sözlükte tüm yorumcular olumlu şeyler söyledi
yani ekşiden olumlu yorum almak her baba yiğidi harcı değil:)

Son düzenleme:

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
şöyle güzel yorumlar daha var:

çizgi roman külliyatının hem klasiklerini hem de yeni kahramanları scan edip tam liste yayınlayarak çizgi roman severlerin tonlarca duasını hak eden site.....
tommiks teksas judas mandrake spiderman x-man yeni çeviriler klasikler... v.s. her şey var....
... forum gibi sundukları çizgi romanları rahatça indirebilmek için 10000....000000 tane mesaj yazmanızı gerektiren bir site de değil......
sanırım bakunin nickli kullanıcının eseri.....
ismi gibi baba bir adam ki bu siteyi kurmuş.... anarşist ve paylaşımcı....
02.10.2010 23:16 pam

bir diğeri:
örümcek adam'ın b yayınları'ndan çıkan (bkz: bilka) sayılarını sıralı bir şekilde vermesiyle evren üzerinde ne kadar hayır duası varsa benden alan şahane site.
paylaş03.09.2011 21:46 ~ 21:51 dilemma8
bir başkası:
uzun zamandır arayıpta bulamadığım çizgi romanları bana buldurmuş site.
çok hayırlı işler yapıyorsunuz arkadaşlar devam
paylaş11.12.2012 13:54 ic dingizlenmesinde yasanan kaygi

Son düzenleme: