Buradan Kime Seslenmek İstiyorsunuz ?

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Söylemek isteyipte içinizde tuttuklarınız mı var.. Varsın olmasın , söyleyin gitsin :)
Sizde rahatlayın , bizde rahatlayalım.

Madem başlıyoruz ilk olarak ben başlıyorum ;

Burdan her sabah beraber yolculuk yaptığımız 514 nolu otobüs sakinlerine sesleniyorum , hepiniz farklı müzik dinliyorsunuz hanginizinkini takip edeceğimi şaşırdım , ortak bir kanal'a geçelim lütfen :D

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Valla ben bazen metrobüsle gidiyorum:D
Burdan önce köyüme,amcam gile,halamlara,dayıma,dayı oğluna
Mahalleden hale,jale,lale'ye
Sevgili adminim savok'a:)
Başka aklıma gelmedi sonra devam etsem olurmu:Z

Güzel bir başlık olmuş,keyfli bir sohbet olacağa benziyor.
Teşekkür ederim.

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Burdan Büyük Beyaz'a sesleniyorum vallahi ayıp ediyorsun abicim :39:

dipnot: yaklaşık olarak 2006 yılından beri bu yazı karakterini ve rengini kullanıyorum ben tamam mı :3:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Ben de Avrupa'ya seslenmek istiyorum.

"Avrupa, Avrupa duy sesimizi!
İşte bu Cimbom'un ayak sesleri..
Cimbom'la kimse başa çıkamaz,
Schalke 04 kolla kendini!.."
:D :D :D

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
ben içimdekileri şiirlerime döküp rahatlıyorum... bu yüzden arada küfürlü şiirler bile çıkıyor... yani ayrıca söylemek, seslenmek gereğini hissettiğim hususlar yok... ama bir bileni karşıma çıktığında akıl fikir danıştığım hususlar oluyor :)

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bende akşam işin yorgunluğundan sonra biraz kafa dinlemek,birazda arkadaşları görmek, konuşmak için kahvehaneye gidiyorum.Mustafa Demir diye astsubay emeklisi arkadaş var.Oyunda yenilince hiç çekilmiyor,"kardeşim biraz yaşının sevyesinde ol.Yenmekte var yenilmekte,koskoca adam olmuşsun halen küsüyorsun.Ayıp be.Bundan sonra senin yüzünden kahvehaneye gelmiyeceğim."
diyeceğim diyemiyorum.Diğer arkadaşlar en az 30 yıllık arkadaş onlara ayıp olur diyorum.
:':)( Unutmadan arkadaş fener fanatiği

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Ben de bizim site sakinlerine seslenmek istiyorum öncelikle,

beyler, bayanlar, yönetim üşenmemiş & paraya kıymış çizgiler çizdirmiş, arabanızı DİKİNE iki "kırmız çizginin" ARASINA bırakacaksınız, YATAY olarak iki çizginin birden ÜSTÜNE değil!

barkın

Yeni Üye
31 Ocak 2012
22
61
Bende Kayınvalideme sesleniyorum anacım sırf sen dizilerini izle diye 2. bir tv aldık ama yine bizle oturup zorla dizi izlettiriyorsun hadi onu anladık reklamlarda bari spor haberlerine bakalım o da yok kumanda kayıp nereye saklıyorsun bilmiyorum heder oldum verem oldum

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ben de dershanemdeki akşam grubu Eşit Ağırlık grubuna seslenmek istiyorum:Çocuklar kanser ettiniz beni,Allahınızı severseniz çalışın da bir iki tane Matematik neti çıkarın......

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Benim sesleneceğim çok kişi var. Çok sevdim bu başlığı. Ama önce kendime sesleneceğim.

"Oğlum, ne yapıyorsun? Yarın sabah erkenden Ankara'ya gitmen gerekiyor. Yapılacak bir sürü işin var. Hala gözden geçirmen gereken raporlar var. Eşinin yardıma ihtiyacı var. Bağırıyor içerden 'direnc11 gel buraya... ' Sahiden sana direnc11 diye sesleniyor :)

Sense buradasın. İki olasılık söz konusu

a) Kafanda bir iki tahta eksik
b) Sen burayı, çizgi romanı ve dostlarını çok seviyorsun.

Ama sen yine de dostlarından izin iste, git işlerini tamamla ve hiç olmazsa bir iki saat uyu, direnc11"

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Arabama sesleniyorum!
Yedin bitirdin ömrümü!
Sadece sabahları çocuğu durağa yada okula bırakacağım zaman çalışmıyorsun!
Oh olsun bıraktım tamirciye 2 gün bensiz kal işte!
Şaka değil yahu?
11- de yattım şu saat kalktım rüyamda çalınmış polise nerdeyse yalvaracağım aramayın diye!!!
O derece yani :D

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
kurtlar vadisi ve arka sokaklar dizileri bitsin, tekrarlarıda bitsin
abi Türkiyede suçlu kalmadı
merdiven altı ve çin malı suçluları bile temizlediler
yakında hiç suçlu kalmadığı için yalan söyleyenleri temizlemeye başlayacaklar, korkuyorum
:4::4:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Japon bilim insanlarına seslenmek istiyorum;

Üç tane robot yapıp, bana hediye etmeleri yönünde; bir tanesi kitapların tertibi, biri kitap tarama, diğeri de Türk kahvesi ve mırra yapma hususlarında uzman…

Yok mu hayırsever bir Japon?...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
buradan tüm siteye seslenmek istiyorum,
mister no özel sayı 8-9-18-22 ci sayılara lütfen el atalım. yarım macera durumunda olduğu için seriyi okuyamadım,hergün girip ilk işim bu sayıları kontrol etmek oluyor yükleyen olmuş mu diye. kurtarın beni .

DemiR_AsumaN

Süper Üye
13 Mar 2009
470
623
35 1\2
ne çok fırsatçı varmış meğer...
kına satıcılarına sesleniyorum... bu aralar satışlarınız artacak, stokları sağlam tutun... :p

Ülkü

Yeni Üye
10 Ocak 2013
9
14
Gs taraftarının havaalanında Sneijder'i beklediği gibi bekledim seni. Geleceğin yok ama insan bekliyor işte... :9

moondalina

Yeni Üye
13 Haz 2012
31
66
Gaziantep
yayınevlerine sesleniyorum, allah ...... versin.

e-kitabın basılı kitapla fiyat konusunda yarıştığı tek ülkede yaşıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
kurtlar vadisi ve arka sokaklar dizileri bitsin, tekrarlarıda bitsin
abi Türkiyede suçlu kalmadı
merdiven altı ve çin malı suçluları bile temizlediler
yakında hiç suçlu kalmadığı için yalan söyleyenleri temizlemeye başlayacaklar, korkuyorum
:4::4:

hocam ülkede siyasetçi kalmaz o zaman :D

buradan milli eğitim bakanlığı ve ösym'ye sesleniyorum ;
şu eğitim sistemlerini değiştirip değiştirip durmayın en sonunda neyi nasıl değiştirdiğinizi kendinizde unutacaksınız :mad:

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Adı geçmişken bende ÖSYM'ye sesleniyorum , aldığınız her 40 tl için size güzel dilekler sunanlar var ,haberiniz olsun ^_^

çizgisayar

Kıdemli Üye
6 Ocak 2012
127
204
ben sesleniyorum tüm insanlığa:biraz hoşgörülü olun be yetti artık bu yaptıklarınız (not:forum üyeleri hariç,onlar zaten hoşgörülü)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Elbette comedian'a seslenmek istiyorum: "Saatimi kurmuştum, sadece 1 saat uyuyacaktım. Yarım saatim vardı daha. Yarım saat sonra arasan olmaz mıydı?" :)

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
Bizim İskenderun'da çizgi romanın Ç'sini bulmak zor..D&R mağazasında ise sahaflarda 17 liraya satılan kitaplar 32 liraya..Tabii yüzüne bakan yok..

istanbul dışındakiler için sanırım en güzeli kapsamlı bir liste yapıp topluca İstanbuldaki sahaflardan sipariş vermek yada internet sitelerinden almak.

İzmitte vardı çizgi roman sahaf geçen ay gittiğimde Ocak'ın 15'inde (yani bugün) kapatacağını söylemişti.

Belsanın arkasında sahaflar ve kitapçılar var ama oralarda bulunmaz herhalde olsa dahi pahalı olur.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Forumdaki eksik sayıları, elinde olduğu halde taramayan,paylaşmayan arkadaşlara seslenmek istiyorum:D:D:D