Üç Kilo Çiko Kaç Metre Zagor Eder?

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316
yN975a.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316
İşte yine tongaya düştüm! Sebep: acelecilik! DikkatsizliK!

Bu kez doğru çıkar umarım.

jXRkXn.jpg

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316

Çok haklısınız sevgili "sinan.dinler", bu basit aritmetik kuralı aklımdan çıkmış gitmiş.

DBqN7v.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Tam soruyu cevaplamak için yazı yazıcam telefona SMS kemikli et fiyatı şu olmuş makarna fiyatı bu olmuş şimdi canım sıkıldı soruyu unuttum.Konu daha önce cevaplanmıştı zaten.
Ben şimdi sorunun cevabını almak üzere ruhsal irtibat celsesi düzenliyorum.Gelemeyen ruhlar ise video konferans metodu ile bağlanabilir.Ey ruh geldinse bize iki çay söyle gelmiş bir ruh ey ruh sen kimin ruhusun ;
Fantom mu ölümsuz ruhmu aman kardeşim ölümsüzler sakattır sen git kardeşim başka ölümlü ruhlar gelsin mümkünse zamanında sigara içmiş olsun.Ölümünü garanti altına alalım.Ey gelen yeni ruh sen kimin ruhusun
Tuz ruhumu ?
Dalgamı geçiyorsun Bebe ruhi çabuk celseyi terket şimdi büyük ruha söylerim.Seni densiz ruh seni.
En iyisi adrese teslim çağıralım önce İM HOTEP i çağırayım eski Mısır da adam yıllarca müteaahhitlik yapmış toplu konut inşa etmiş toplu piramit yapmış adam.Ondan iyi bilen olmaz bence.Ey İm Hotep in ruhu müsaitsen gel bir çay içelim duman tüttürelim.Gelirkende iki çay söyle sana zahmet.Hakkaten geldi çayla Hotep abi hoş geldin senide rahatsız ettik emme kusura kalma sana derin bir soru soruvecem gari garide gari ;
Buyrun estağfurullah zamanında bizum Firavun Ramses te hayli soru soraydı hamsi tava diyip duraydı.
Allah Allah bu ruhta karadeniz şivesi var sanki şakacı ruhlardan biri olmasın İmhotep abi memleket nereydi senin ?
Benum memleket haçan Rizedur uşağım ? Ulan amma şakacı ruha denk geldik.Ey ruh büyük ruh sana bir sualim olacaktı.
Buyur uşağum abi çözüm bulamadığımız bir soru varda üç kilo Çiko kaç Zagor eder ?
Düşüneyum haçan bizim firavunda çok severdu kerata Zagor u elunden hiç düşurmezudu.
Ciddimi ya
Tabi uşağum bizde çok sevulurdu.
Ben bu soruyu daha öncede duymuşidim.Bizim hamanlarda kendi aralarında çok tartuşurlar idi.
Ee cevap neydi peki Hotep abi ?
Düşüneyrum , düşüneyrum şimdu haturladum.
Bir şey etmez.
Olurmu yav öyle şey git Allahını seversen böyle cevap olurmu yav.
Uşağum bizim Misurda bu konu tam olarak 3500 yıl alimler arasında tartuşuldu sonunda bu Firavun Birinci amcazade Keops zamanıydu bu sualin sorulmasi haçan yasaklandı.
Boş ver abicim bana cevap lazım sana iyi günler.
Görüşürük haçan uşağum.Kenduna iyi bak sende abi Firavun Kefren e selam söyle.
Böyle olmaz kardeşim en iyisi Einştein i falan çağırmak.Ey Einstein ruhu ey Albert ın ruhu celseye gel geldiysen bize iki poğaça söyle.
Masada bir tıkırtı var geldi heralde. ( Masada bir anda poağaçalar belirir.)Hoşgeldin Einstein abi nasılsın iyimisin
İyiyim canım sen nasılsın - abi öte alemde gerçekten izafiyet varmı diye soracaktımda
Valla canım araştırmaların devam ediyor.Çok boyutlu zebanilerin elinde 6 boyutlu sopalar var acayip dürtüyorlar daha canlıyken aman kendinize dikkat edin.Fizik kuralları pek işlemiyor.Işık hızında sopa atıyorlar alimallah dikkat edin canım kardeşim.
Tamam abi.
Yalnız senden ufak bir ricam olacaktı Einstein abi senin meşhur kuramın vardıya E = mc2
e ne olmuş aksi ispat mı edildi yoksa ?
Yok abi tövbe ne münasebet şimdilik doğru gibi de sana daha zor bir soru soracam
Neymiş sor bakalım ?
Abi Bizim Çiko yu bilirsin
Bilmezmiyim
Ha tamam üç kilo Çiko kaç metre Zagor eder ?
Şimdi bunu formülüze edersek Çİko 3 + Zagor un karekökü bunun toplamından Mortimerin günahlarını çıkartıp üzerinede Hellingen in sevaplarını eklersek çıkan sonucun permütasyonu nu alıp sonra da Dokumacı nın yaşını üslü çokluğunu ondalık dilimden ikilik sisteme eklersek sonuç o olur.
İyide cevabı ne Einstein abi cevap nedir ?
Söyledim ya ortada
( ruh bu arada izin almadan kaçar )
Nereye kaçtı bu ruh şimdi zoru görünce kaçtı galiba en iyisi ruhları fazla rahatsız etmemek cevabı kendim bulurum.Cevabı söylüyorum az sonra ....:D

Darken

Yeni Üye
1 Ocak 2017
1
9
Sorunun tek amacı sondaki çarpma işlemini görüp görmediğimizi belirlemek. Facebook sayfaları böyle sorular hazırlayarak gönderilere yapılan yorum sayısını arttırıp sayfa gönderilerinin ana sayfada görünme ihtimalini arttırıyorlar. Çünkü siz bir gönderiye yorum yaptığınızda Facebook sizin bu gönderinin sahibi sayfaya ilgi duyduğunuzu varsayıyor.

Aynı mantık ''şunu daha çok beğeniyorsan beğen , diğerini daha çok seviyorsan yorum yaz'' şeklindeki paylaşımlar için de geçerli.