En Son Hangi Çizgi Diziyi İzledin?

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
lEB3aQ.jpg

Ben en son Avengers Assemble'ın Inferno ve Ms. Marvel'li 3. Sezon 11. bölümünü izledim.​

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
En son takip etmeye çalıştığım dizi Avrupa Yakası idi sanırım.

19722178.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Geçtiğimiz aylarda da bir "Yürüyen Ölüler"
ve bir iki "Kardeş Payı" bölümü izledim.

the-walking-dead-400x567.jpg

mucit-kardesler-kardes-payi-ile-cok-5547897_3399_o.jpg

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
yeryüzü yöneticim ben çizgi dizi diye sormuştum siz normal dizilerden örnekler vermişsiniz.:d

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Evet, orayı kaçırmışım :).

Çizgi dizi olarak Red Kit, Tenten
ve en son ahmet akyol dostumuzun
yüklediği Pembe Panterlerden bir kaç
bölüm izledim...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bense kısaca saymaya kalkarsam,ten ten,red kit,taş devri,jetgiller,tom ve jerry,haidi,he-man,voltran,casper,şirinler,pembe panter,ninja kaplumbağalar ve pokemon'u izledim....Gerçi çok kısa olmadı ama :D

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Biz dizi yerine tek bölümlük animasyonları tercih ediyoruz. Niloya izletmemek için epeyi sayıda animasyon indirdim, Kung-fu Panda'dan sonra neyi açsam oğlan Panda deyip duruyor, döne döne izliyoruz :)
Ona başlamadan önce de Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi'yi izlemiştik.

http://www.cizgidiyari.com/forum/te...e-ugur-bocegi-ve-kara-kedi-turkce-dublaj.html

Onun haricinde Red Kit, Daltonlar, Tenten izlemiştik. Arada ben Death Note, One Piece izledim. Onlardan önce de Slum Dunk izlemiştim. Açıkçası çocukla çizgi film ve animasyon izlemekten balonlama yapmaya vakit bulamaz oldum :)

revange

Yeni Üye
28 Tem 2016
11
37
Çok fazla animasyon ve çizgi film izledim ama çizgi dizi olarak sormuşsunuz. En son "Justice league" in tüm sezon ve tüm bölümlerini izlemiştim. Sayılırsa ondan sonra da "the dark knight returns" part 1 ve 2 yi izledim. Aslında elimde çoook fazla anime dizi var ama anime beni hiç sarmıyor. Ama bir sitede veya burada nasıl paylaşabileceğimi tarif ederseniz elimde ki tüm anime ve animasyonları paylaşırım.
Sevgiler.

rabum alal

Yeni Üye
8 Tem 2016
7
18
Rick & Morty ve Bob's Burgers son yıllarda düzenli olarak takip ettiğim tek çizgi dizi serileridir. Bob's Burgers daha bi klasik olan aile konseptine sahip olsa da, seslendirmenlerin ustalığı, karakterlerin ise gerçekçilikleri beni cezbeden özellikleridir. Özellikle Tina Belcher gibi bi karakter var ki muazzam! Çevremde ona benzer o kadar çok insanla karşılaştım ki hatta zaman zaman bazı hallerinde kendimi bile bulabiliyorum .)

FXEoe8_CcbM

Rick & Morty daha yeni bir seri daha 2 sezonu çıktı sadece. Back to the Future + Doctor Who + dehşet mizah = Rick & Morty. Başta baktığımızda sıradan gelen fakat irdelediğimizde müthiş yaratıcı olan bi konuya sahip dizi. Son yıllarda Amerikan televizyonlarında yapılmış en iyi iş diyorum.

ExitLAP6F9U

not: nedense videoların tam linkini atınca sayfada kayma oluştu onun için sadece kodlarını koyuyorum bakmak isteyen arkadaşlar kontrol edebilirler.

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Overlord, Pokemon (yeniden), King Of Thorn, HSD Kenichi son zamanlarda seyrettiğim animeler.
Çizgi film olaraksa Green Lantern in filmi vardı. Tabi ki birde sinemada kaçırdığım için çok üzüldüğüm Kötü Kedi Şerafettin' i seyretmiştim.

Ray Luca

Aktif Üye
11 Tem 2016
353
1,340
Çengelköy
Daha sabah Niloya izledim. Ondan önce de Heidi izledim. :) Çocuk ne isterse biz de ona tâbiyiz.

Bu mecburiyet dışında kendi zevkim için özellikle izlediğim en son çizgi dizi Death Note idi. Onun da bir kaç bölümünü izledim. Vakitsizlik problemim var biraz. :)

death-note_1110894.jpg

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Çizgi Dizi, Çizgi Film Animasyonlar ve Animeler biraz karışmış cevaplarda ama olsun sonuçta hepsi için En son Hangi Animeyi izlediniz veya En Son Hangi Çizgi Filmi izlediniz diye ayrı ayrı konu açılamayacağına göre isteyen arkadaşlar bunları da belirtebilirler.
Ben bugün mesela Battery isimli Beyzbol animesini, Kurtlar Kuzlara karşı Animasyon filmini ve Aslan Koruyucular çizgi dizilerinin izledim.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Archer çizgi dizisinin 4. sezonun ilk bölümünü izledim, bölüm Bob Burger'e gönderme yaparak komik bir şekilde başlıyor.
aXyVGQ.jpg

Anime olarak 91 Days'in 6. bölümünü izledim, Çizgi film olarakta Angry Birds'ü izledim.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Çizgi Dizi olarak Max Maceraları Atlantos-2'nin 3 .bölümünü izledim.
LQaNBG.jpg

Anime olarak Days isimli futbol animesinin 5. bölümünü izledim.
rEQpAN.jpg

Film olarakta Pokémon'un son filmi Hoopa And The Clash Of Ages'i izledim.
PQqNyN.jpg

Bakıyorum da pek yorum yok anlaşılan benden fazla çizgi dizi izleyen pek olmamış:Z

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Madem açtığım konuya uzun zaman sonra da olsa yanıtlar geldi bana da mesaj yazmak vacip oldu.
1)Çizgi dizi olarak Trol avcılarını izledim.
77jDDN.jpg

2)Anime olarak All Outs isimli animenin 16. bölümünü izledim.
LZjDDZ.jpg

3)Çizgi Film olarakta Justice Leauge Dark'ı izledim.
r6G113.jpg

Hepsini tavsiye eder miyim...Ettim gitti:)