Karaoğlan'ın bir macerası ile ilgili.

alp kid

Yeni Üye
23 Ağu 2009
44
133
Selam arkadaşlar.Eskiden güneş gazetesinde(emin değilim) okuduğum bir karaoğlan macerasını arıyordum.Konusu pandoranın kutusuna benzer bir sandığı ele geçirme ile ilgiliydi galiba.Maceranın son bölümleri hatırladığım kadarı ile Karaoğlana ihanet eden bir kız, o sandığı açıyor .Açıldığı anda bir patlama oluyor ve yüzü parçalanıyor.Son karede de karaoğlan ,atı ve başka bir kızla giderken,"Karaoğlanı başka bir kızla giderken görmek,bütün güzelliğimi kaybetmekten daha acı" diyerek macera sona eriyordu.(hafızam beni yanıltmıyorsa). O macerayı çizgi diyarında bulabilirsem çok mutlu olacağım.:)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058
Selam arkadaşlar.Eskiden güneş gazetesinde(emin değilim) okuduğum bir karaoğlan macerasını arıyordum.Konusu pandoranın kutusuna benzer bir sandığı ele geçirme ile ilgiliydi galiba.Maceranın son bölümleri hatırladığım kadarı ile Karaoğlana ihanet eden bir kız, o sandığı açıyor .Açıldığı anda bir patlama oluyor ve yüzü parçalanıyor.Son karede de karaoğlan ,atı ve başka bir kızla giderken,"Karaoğlanı başka bir kızla giderken görmek,bütün güzelliğimi kaybetmekten daha acı" diyerek macera sona eriyordu.(hafızam beni yanıltmıyorsa). O macerayı çizgi diyarında bulabilirsem çok mutlu olacağım.:)
Söz konusu macerayı hatırladım dostum en kısa zaman link vereceğim size.
Tabi benden hızlı davranan dostlarımız olmazsa....
Selamlar.

Aradığınız Karaoğlan macerasının adı " ÖTÜGEN'İN ÇAĞRISI" diye biliyorum.
Link aşağıda verilmiştir Lal kitap 8. nolu sayı ve devam eden 9.10. sayıları forumumuzdan indirerek okuyabilirsiniz.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ka...laz-produksiyon-sayi-08-otugenin-cagrisi.html

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058
Arkadaşlar forum sayfamızın takviminde mi bir hata var yoksa ben mi çok unutkan oldum.
Ben yukarıdaki paylaşımı ve yorumu bugün yaptım sanıyorum ama sol tarafta " dün " yazıyor.
Ciddi anlamda kendimden kuşkulanmaya başladım.