Android Tablet Hakkında Yardımcı Olabilecek Var Mı?

Roddy

Yeni Üye
4 Ağu 2012
67
55
Samsun
Tabletten çizgi roman okuyacağım ama açmıyor birde e kitap arıyorum güzel çocuk romanları bileniniz varsa söylerse mutlu olurum. :)

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
cbr dosyalarını açmıyor olabilir..cbr dosyasının üzerine gelip sağ tuşa bas buraya çıkar de jpg olarak sayfa sayfa çıkar onları tabletinden okuyabilirsin...çoçuk kitapları derken harry potter ve rick riodanın kitaplarını mı kasdeiyorsun..

serbay

Yeni Üye
24 Ara 2010
17
76
jpg dosyaları için "quick pic" programını cbr dosyaları içinde "comic viewer" programını tavsiye ederim. İki programda markette bulunuyor. Ben ikisini de kullanıyorum. Çizgi roman okumak bayağı zevkli oluyor.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,981
Tablette çizgi roman okumak için:
1-Okumak istediğiniz kitapları PDF formatına dönüştürün, bu şekilde var olan tüm PDF readerlerle sorun yaşamadan okuyabilirsniz.Dönüştürme için "ACDSee" programını kullanabilirsiniz.
2-Android'in çizgi roman okuma programını indirin ve kurun (En iyisi olduğunu söyleyebilirim.) "Jipeg" olarak hiç sorun yaşamadan isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Perfect Viewer yazılımını önerinim android için. Daha önce başka yazılımlarını da kullandım ama en ele yatkın olanı PW gibi geldi bana. Ücretsizdir ve markette rahatlıkla bulabilirsiniz.

Roddy

Yeni Üye
4 Ağu 2012
67
55
Samsun
Yardımlarınız için teşekkür ederiz. Yararlı oldu çok çok çok çok teşekkür ederim .