Spider-Island sayı 7(çeviri ve balonlama)

Spider-Island sayı 7(çeviri ve balonlama)

Forum Deneme-Öğrenme Alanı

Like Tree5Likes
  • 3 Post By fati6334
  • 2 Post By WebHead

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-09-2012, 00:04   #1

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
fati6334 is on a distinguished road
Icon7 Spider-Island sayı 7(çeviri ve balonlama)
Biraz yazım hataları olabilir lütfen kusuruma bakmayın.İyi okumalar..... [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
fati6334 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2012, 00:44   #2

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 847079
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Devam edeceksen bir iki tavsiyem var. Birincisi büyük harf kullanılması yada
küçük harf bile olsa harflerin biraz daha görünür olması, ortalanması ve imla.
Emek ve çizgi roman sevgisi her zaman alkışlanır. Teşekkür ederim..
Melih41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2012, 01:04   #3

serifengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 166601
•Rep Seviyesi :
serifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond repute
Melih41 abimiz kibarlık yapmış..
Sitedeki en spider fanlarından biri olduğum halde dayanamadım 3-4 sayfa sonra kapattım!
Sadece çeviri yanlışları veya balonlama hataları değil korkunç kötü derecedeki Türkçe kullanımıda had safhada ne yazık ki
Öncelikle güzel dostum gönül verdiğin için teşekkürler ancak kendine bir partner bulmalısın ki senin yanlışlarını düzeltsin en azından..
Kötüye kötü demek lazım ki doğruyu bulasınız..

Hαdi simit sαtαnı αnlαdım,
kestαne sαtαnı dα.
Peki yα dost sαtαn,
O dα mı ekmek pαrαsı ?
serifengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2012, 02:01   #4

•Rep Seviyesi :
Evet zaten berbat bende biliyorum bu eski 3-4 ay kadar bnede zaten mükemmel demiyorum zaten siz alalhtan yorum yapmışsınız hatlaarımı analdım çok teşekkürler ikinizede
fati6334 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2012, 02:01   #5

•Rep Seviyesi :
Bu arada forumdaki en spdier hayranı benim dostum
Alt 04-09-2012, 00:34   #6

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 682450
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Çooook çalışman lazım çooookkk.

Şöyle:
1. Balonlamaların problemli. Balon nasıl temizlenir ? Balonlama nasıl yapılır? Bu konu hakkında biraz inceleme yapmanı tavsiye ederim.
2. Yazı tipi (font) , yazı büyüklüğü, büyük ve küçük harfler çalışması yapmalısın.
3. Çeviride de desteğe ihtiyacın var.

Yazdıklarımız moralini bozmasın. Senin de kabul ettiğin gibi kötü.
Ama eğer azim edersen öğrenirsin.

Benden tavsiye kısa ve kolay çizgi romanlar üzerinde çalışarak başla.
Kolay gelsin.

The_DarknesS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2012, 00:44   #7

WebHead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 413
•Rep Seviyesi :
WebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really nice
Forumda bulunan en spider hayranı benim, ileri derece Muay Thai, Judo, Brazilian Jiu JitSu, Güreş bilirim.
savok and camo4234 like this.
Alt 18-03-2017, 15:14   #8

•Rep Seviyesi :
Yüksel007 is on a distinguished road
1 den başlasaydın keşke yinede teşekkürler
Yüksel007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil