gitti gidiyordan açık arttırma usulü çizgi roman alımı

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
Arkadaşlar,

bu sitede ucuza eksik sayılarımızı bulma imkanımız çok fazla, fakat açık arttırma usulu oldugundan dolayı birbirimizle rekabete girmemek için bu konuyu açtım, mesele ben 2AGOR 456 LIK FASİKÜL serisinden 30 a yakın sitemizde olmayan kitabı takip ediyorum, lütfen fiyat veripte:p:p fiyatı arttırmayalım, bunun gibi izlediklerimiz var ise paylaşalım da birbirimize girip fiyatları yükseltmiyelim, bu siteye paylaşım olarak bir katkım olamadı bari böyle bir faydamız dokunsun :p

sarilacivert

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
104
136
Bu çizgi romanları satanlar genelde buradaki arkadaşlar olduğu için ben bu isteği pek de adil bulmuyorum.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Arkadaşlar,

bu sitede ucuza eksik sayılarımızı bulma imkanımız çok fazla, fakat açık arttırma usulu oldugundan dolayı birbirimizle rekabete girmemek için bu konuyu açtım, mesele ben 2AGOR 456 LIK FASİKÜL serisinden 30 a yakın sitemizde olmayan kitabı takip ediyorum, lütfen fiyat veripte:p:p fiyatı arttırmayalım, bunun gibi izlediklerimiz var ise paylaşalım da birbirimize girip fiyatları yükseltmiyelim, bu siteye paylaşım olarak bir katkım olamadı bari böyle bir faydamız dokunsun :p
ben şunu tespit ettim. kullanıcılar iki üç tane hesap alıyorlar. eğer artıran hiç kimse olmazsa fake hesaplarından kendileri artırıyor. o yüzden bir kitabın fiyatı artırılmışsa kesinlikle almıyorum. site yönetiminede şikayet etmeme rağmen hiç bir işlem yapılmadı.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
Bu çizgi romanları satanlar genelde buradaki arkadaşlar olduğu için ben bu isteği pek de adil bulmuyorum.

güzel arkadaşım,
ben burada eksik olan sayılardan bahsediyorum, eger buradaki arkadaşlar satıyorsa ilk önce burada olmayan sayıları tarar,taratır ve sitemize koyardı diye düşünüyorum, yani hedefteki çizgi romanlar burada olmayanlar :)