Küçük Prens, 7, Kara Ok, deneme

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Burada hikayeyi görüp de ilk defa indirecek arkadaşlar için linki cbr olarak mediafire sitesine değişikliklerle beraber yeniden yükledim. İyi okumalar.
Not: Bu çalışma bir denemedir. İleride yapacağım paylaşımlarım için bir temel oluşturacaktır bana göre. Aşağıdaki stoktan adlı arkadaşın ağır eleştirileri ise üzüntü verici ama bana sinek vızıltısı gibi geliyor.
İnsan önce kendi yaptıklarını geliştirmeye baksın. Başkalarının ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez.

Son düzenleme:

samuray64

Süper Üye
17 Eyl 2009
943
1,966
28:58 E - 41:01 N
gayet güzel olmuş, eline sağlık.
artık sizden çizim bekliyorum dostlar :)
zagor mr.no çizinde hiç yayınlamamış macera vede daha önce çizilmemiş olsun :)
farkınız olsun...

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul
İnsanların eleştirileri ve yardım teklifleri umurunuzda değilse, böyle başlıklar açarak onlara vakitlerini boşuna harcatmayın bari.

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Küçük Prens, Johan ve Pirlouit balonlama çalışması

Sayın, Stoktan, ben gayet kibar bir şekilde size sayın diyerek hitap ediyorum. Ama sizde böyle bir saygıyı hiç görmüyorum. Biraz sizin benim çalışmam ile ilgili daha iyiye gitmemde faydalı önerilerileriniz hakkında görüşlerinize işlerim dolayısıyla geç cevap veriyorum. Çok sert ifadelerde bulunmuşsunuz. Beni, eleştiriler ve iyi önerilere kapalı, burnu kaf dağında bir kişi olarak hemen peşin hükümle yargılamışsınız. Sizin önerilerinizi elbette okudum. Sonra daha iyi nasıl yapabilirim diye photoshop proğramında araştırmalara başlamıştım. Öyle dalmışım ki size cevap yazamadım. Ama benim hakkımda yanlış ve acele fikir belirttiğinizi düşünüyorum. Kendi açınızdan haklı olabilirsiniz. Ama hiçbir çıkar beklemeden bu paylaşımı tam bir ayda yapan benim gibi bir kişiye bu sözler biraz ağır geldi. Eleştirilerinizi mesajınızda sıralamışsınız ama sanki bir öğretmen gibi bunları neden okumadınız, sana kötü not vereceğim, bir daha böyle çalışmayla gelme, sanki bir çocuğu azarlar gibi ifadelerle kestirip atmışsınız. Daha önceki benim hakkımdaki görüşlerinizi tekrar gönderirseniz elbette dikkate alırım. Ayrıca bütün bunlardan sonra şimdi aklıma geldi. Ben emekliyım ve gündüzleri sabahtan akşama kadar bilgisayarın başındayım. Akşam da kapatıyorum. Sizin yazınızı da sabahleyin gördüm. Şoke oldum. Ben uyuşuk, tembel birisi asla değilim. Yaptığım çalışmanın aynısını daha iyi ve güzelini de ileride mutlaka yapacağım. Burada hepimiz candan arkadaşlar gibiyiz. Çünkü hepimizin bir ortak noktası ve sevdiği şey var. O da çizgi roman. Birbirimizi bu kadar kısa zamanda yargılayıp, işe yaramaz biri gibi düşünmeniz size yakışmaz. Bunları düşünerek bana yaptığınız eleştirileri tekrar siteye koyunuz, ben gerekeni yaparım.

Ne yazık ki sonradan gördüğüm gibi eksiklerimi gösteren listenizi tekrar koymadınız. Öyle olsun, ben de sizin gibi öğreten değil azarlayan öğretmenden öğreneceğime, daha saygılı bir arkadaştan veya kendim eksik ve hatalarımı öğrenirim daha hayırlı olur.

Son düzenleme:

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Gardaş ellerin dert görmesin. Bu çizgi romanı sanırım 1974 lü yıllarda okumuştum. Bu dergi sayesinde beni anılarıma götürdünüz. Yaşım 47 olmasına rağmen halen nerede çizgi roman görsem okurum. Bu dergi ve romanlar yüzünden babamdan az dayak yememiştim. Ne günlerdi o günler. Paylaşımınız için teşekkürler....