Resim Deneme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
Bence gayet hoş bir konu olmuş...

Mesajları peşpeşe okuyunca oldukça güldürdü beni :)

Tabi ki olayın dönüm noktası Sayın BüyükBeyaz olmuş...

Coomix

Yeni Üye
3 Eyl 2010
46
12
arkadaşlar alakasız şeyler yazmayın sadece resim yükleme denemesi yapılmış.

Neyle alakası olduğunu bilmeden, konu ile alakalı mesaj yazmak veya soru sormak bir suç mu?

Hani bir cevap yazılır, resim yükleme denemesi yapılır o zaman anlarım ama kocaman başlık açılınca insan bir çizim göreceğini sanıyor. Yanlış mıyım?

Ayrıca gariptir forumda bir azar olayı almış başını gidiyor. Düşünülen şeyi ifade etmenin milyon çeşit yolu varken neden her seferinde azar yolu seçiliyor anlayabilmiş değilim ama vardır bir sebebi... :23:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
konunun açıldığı yer zaten bu işler açılan bir bölüm.deneme amaçlı sizde o bölüme konu açabilirsiniz.durum bundan ibaret..

Coomix

Yeni Üye
3 Eyl 2010
46
12
Evet, durumu ancak ilk mesajımı yazdıktan sonra farketmiştim. Neden mesaj yazdığımı açıkladım zaten başlığa dikkat etmemiştim ancak yine de bunun "alakasız şeyler yazmayın" şeklinde bir ifadeyi haketmeyeceğini düşünüyorum.

Ayrıca;

"konunun açıldığı yer zaten bu işler açılan bir bölüm.deneme amaçlı sizde o bölüme konu açabilirsiniz.durum bundan ibaret.."

demişsiniz. Ben de cevabımı aynı yere yazdım zaten. Yanlışımı gördüm, ben de forumu kullanmayı aynı yerde öğreniyorum. Mantık olarak baktığımızda herhangi bir sorun görünmüyor.

Durum bundan ibaret...

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...