Resim ekleme

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
thumb_150687619.jpg
[/URL][/IMG]

Sonunda arkadaşın vasıtasıyla öğrendim

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
resimupload.com diye bir adresten öğrendim basitmiş meğerse sitedeki resimli anlatım karışık gelmişti arkadaşın yanına gidip görsel olarak öğrenince daha iyi oldu

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
hadi gözün aydın abi çok sevindim artık bol civcivli paylaşımlar görecez senden desene :D ALLAH yardımcın olsun.

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,737
Siz öğrenmişsiniz ama biz nasıl öğreneceğiz? Kısa bir anlatım yapsaydınız iyi olurdu.

python80

Kıdemli Üye
1 May 2016
153
1,165

Sayfaya resim nasıl ekliyorsunuz ?

Yüklemek istediğiniz resmin adresini,
etiketinin arasına yazmalısınız.
Ya da direkt editörden grafik ekle deyip açılan pencereye resmin adresini yazabilirsiniz, aynı yola çıkacaktır.

Kırmızı yuvarlak içine aldığım ikona tıklarsanız resmin bağlantısını girmenizi isteyen bir pencere açılacak, oraya resmin adresini yapıştırıp tamam dediğinizde mesajınıza resim eklenecektir.

nphojw.png

python80

Kıdemli Üye
1 May 2016
153
1,165
Bilgisayardan bir resmi yüklemek için önce resim upload sitelerine mi yüklemek gerek ?

Grafik ekle ikonunun hemen üstünde bir ataç ikonu var.
Ona tıklayarak direkt yükleyebiliyor olmalısınız.
Ancak anladığım kadarıyla bu şekilde yüklenen dosyalar için dosya boyutu ve resim çözünürlüğü açısından çeşitli sınırlamalar söz konusu oluyor.
İhtiyacınıza göre karar vermeli, büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü bir resim ekleyeceksiniz resmi, önce resim upload sitelerinden birine yüklemelisiniz.

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,737
Grafik ekle ikonunun hemen üstünde bir ataç ikonu var.
Ona tıklayarak direkt yükleyebiliyor olmalısınız.
Ancak anladığım kadarıyla bu şekilde yüklenen dosyalar için dosya boyutu ve resim çözünürlüğü açısından çeşitli sınırlamalar söz konusu oluyor.
İhtiyacınıza göre karar vermeli, büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü bir resim ekleyeceksiniz resmi, önce resim upload sitelerinden birine yüklemelisiniz.
Konu ile ilgili bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşım.

gunduz aydın

Yeni Üye
18 Şub 2023
36
240
Ankara
Bu konu eskimiş ve/veya herkes mevzuyu öğrenmiş oysa ben pek çoğunuzun yaptığı gibi paylaşımın ilk sayfasını resim olarak eklemeyi beceremedim. Yol gösteren olursa sevinirim.