Konu açma denemesi

fnesk

Yeni Üye
1 Ağu 2012
35
139
10 senedir diyardayım ve konu açmayı bir türlü bulamamıştım bu gün tesadüfen gördüm ve bir deneyeyim dedim kusura bakmayın rahatsızlık verdiysem şimdiden özür dillerim çizgi dostları.
ayrıca sitede emeği geçenlere çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
10 senedir diyardayım ve konu açmayı bir türlü bulamamıştım bu gün tesadüfen gördüm ve bir deneyeyim dedim kusura bakmayın rahatsızlık verdiysem şimdiden özür dillerim çizgi dostları.
ayrıca sitede emeği geçenlere çok teşekkürler.

Rahatsızlık ne demek ancak bu konuya ilişkin bir bölümümüz de var;

Forum Deneme-Öğrenme Alanı - Çizgi Roman Diyarı

Burada istediğin denemeyi yapabilirsin.

Açtığın konuyu da buraya taşıdım.

iyi günler.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Yeni düzenlenen diyarımız sayfa yapısından sonra aradığım konuları bulamaz oldum.
Örneğin;
Eski düzende alt alta sıralanmış alfabetik düzende olduğundan,
Teksas, Tom Miks, Teks, Tenten vs , vs yazmaya bile gerek olmadan rahatlıkla aradığım bilgilere ve yayınlanma serilerine ulaşabiliyordum.
Şimdi günlerdir aramam rağmen gruplar halinde alfabetik sıralanmış çizgi roman bölümlerini bulamıyorum
LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.
SAYGILARIMLA.

Yukarıda belirttiğim bu ricamı,

Burada değil de yeni bir konu açarak belirtmek amacındaydım.

Ne yazık ki YENİ KONU AÇMA bölümüne de ulaşamadım.
Umarım değerli yöneticilerimize ulaşır bu ricam.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Yeni düzenlenen diyarımız sayfa yapısından sonra aradığım konuları bulamaz oldum.
Örneğin;
Eski düzende alt alta sıralanmış alfabetik düzende olduğundan,
Teksas, Tom Miks, Teks, Tenten vs , vs yazmaya bile gerek olmadan rahatlıkla aradığım bilgilere ve yayınlanma serilerine ulaşabiliyordum.
Şimdi günlerdir aramam rağmen gruplar halinde alfabetik sıralanmış çizgi roman bölümlerini bulamıyorum
LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.
SAYGILARIMLA.

Yukarıda belirttiğim bu ricamı,

Burada değil de yeni bir konu açarak belirtmek amacındaydım.

Ne yazık ki YENİ KONU AÇMA bölümüne de ulaşamadım.
Umarım değerli yöneticilerimize ulaşır bu ricam.

Ahmet Abi,

Ana sayfada "Çizgi Roman & Kitap Diyarı" başlığının sağındaki küçük üçgene tıklarsan tüm alt forumlar görünür hale gelecek. Aşağıdaki resimde mavi ile işaretlediğim küçük üçgenden bahsediyorum:

file

Yeni konu açmak için de:

1) Konuyu açmak istediğin alt foruma gitmelisin
2) Forum başlığının sağ tarafında "Yeni Konu Aç" adında mavi dikdörtgen bir kutucuk göreceksin. Ona tıklarsan yeni konu açabilirsin.

Sevgiler, saygılar

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Ahmet Abi,

Ana sayfada "Çizgi Roman & Kitap Diyarı" başlığının sağındaki küçük üçgene tıklarsan tüm alt forumlar görünür hale gelecek. Aşağıdaki resimde mavi ile işaretlediğim küçük üçgenden bahsediyorum:

file

Yeni konu açmak için de:

1) Konuyu açmak istediğin alt foruma gitmelisin
2) Forum başlığının sağ tarafında "Yeni Konu Aç" adında mavi dikdörtgen bir kutucuk göreceksin. Ona tıklarsan yeni konu açabilirsin.

Sevgiler, saygılar
Sevgili dostum, değerli yöneticim Allah razı olsun.
Vallahi tıklamadığım yer kalmamıştı bir bu sizin önerdiğiniz minik üçgencik hariç.
" Allah garip kulunu sevindirmek için önce eşeğini kaybettirir, sonra yeniden buldururmuş."
Çok çok sevindim.
Selamlar, sevgiler ve saygılar.