JDOWNLOADER İLE İNDİRME

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
JDOWNLOADER

Çizgi Diyarı çizgiroman okumak ve indirmek için mükemmel bir site. Forumumuz çizgiroman severler için bir Cennet gibi. Bunu her fırsatta dile getiriyorum.
Sağolsun üstatlar bir çok yayını temin edip tarıyor ve yüklüyorlar. Emekleri çok büyük. Hakları hiçbir zaman ödenmez. Bizlere de emekleri için teşekkür edip yayınları indirerek geçmişe yolculuk yapmak daha güzeli ise arşiv yapma kalıyor. Her ne kadar yükleme yapılan upload siteleri uzun barındırma süreleri verseler de en iyisi ve mantıklısı indirerek bilgisayarımızda arşiv oluşturmak. Peki artık terabytlarla ölçülen sitemizdeki paylaşımları bilgisayarımızda nasıl barındıracağız? Bilgisayarımızdaki harddisk yetmeyecek tabi ancak bunun için en iyi çözüm harici harddisk olmak gibi. Bunun yanında güzel bir indirme programı da şart.
Ben idman programını kullansam da jdownloader programını da kullanıyorum. Programın çok güzel özellikleri mevcut. Bu yazım da da jdownloader programını küçük de olsa tanıtmak istedim.
İnşallah yararlı olmuşumdur.

MM9bzy.png

WR0MA9.png

Antivirüs programını kurmak istemiyorsanız seçeneği tıklayınız.

2SJcy6.png

J16LJf.png

R2WWUN.png

51bQbW.png

PV8O4N.png

32TW84.png

3HC4cV.png

Diyelim ki Daltas55 gibi hayırsever üstatlarımızın paylaşımlarını tamamen indirmek istiyorsunuz. Bunun için...

fxBMyT.png

Bu aşamada linki kopyaladıktan sonra programın içerisinde sağ ile tıklayıp bağlantıları yapıştır diyoruz ve indirmeye başlıyoruz.

Qe7Iza.png

Bu kadar basit.
Herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Captha algılamayı yeni koymuşlar herhalde. Daha önceden veya ben kullanırken yoktu.

Medifarede ve megada güzel sonuç alınabilir. Ama saatlik limiti olan indirme sitelerinde bu programda bekleme yapıyor.

Forumumuzda genelde medifare ve mega olduğundan sürekli indirimlerde kolaylık olur.

Sağolasın kardeşim.