FM - En Güzel "The Power Of Love" Şarkıları

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
En Güzel "The Power Of Love" Şarkıları

The Power Of Love

58.png

Incelemek için lütfen

Dönem dönem "The Power Of Love" diye bir şarkı mutlaka karşımıza çıkmıştır ve çıkmaya da devam edecektir. Jennifer Rush, Celine Dion ve Frankie goes to Hollywood gibi müthiş sanatçıların "The Power Of Love" şarkıları vardır. Bunun dışında başka sanatçılar da vardır tabi ki. Sizler için en güzel eserleri bir araya getirmeye çalıştım. Atladıklarım mutlaka olmuştur. Sizlerin aklında varsa bir eser, yorumlara yazabilirsiniz. Böylece listemize ekleriz ve yelpazeyi genişletiriz.​

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,372
izmir
En sevdiklerimi örnek vermişsin. Bir Celine Dion hayranı olmama rağmen, Frankie goes to Hollywood'un "The power of love"ı benim için daha öndedir. Teşekkürler paylaşım için.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Benim için de Frankie goes to Holywood'unki özeldir... ama en özeli ise listede maalesef göremediğim Laura Branigan'ın yorumudur.. Huzur için de yatsın.. Paylaşım için teşekkürler sevgili SenSei...
www.youtube.com/watch?v=1MN7RY74NAo

Laura Branigan'ın bu şarkıyı yorumladığını bilmiyordum doğrusu. İlginç bir sanatçıydı kendisi...huzur içinde yatsın. Ama bu şarkı onu fazlasıyla aşmış gibi geldi bana sanki.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Çok güzel söylüyor. İnsanın tüyleri diken diken oluyor. Yorum muhteşem. Alıp götürüyor. Teşekkürler, Sensei.:)