FM - Dean R. Koontz Romanları

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Dean R. Koontz

Romanları

54.png

Incelemek için lütfen

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Bir istek

Teşekkürler sevgili sensei;
Koontz , King , Clive Cussler birde altta resmini verdiğim yazarların
kitapları favorilerim arasında.
Sevgili sensei, YOK OLDU kitabının daha önceki kitabı HAYALET GEMİ sende e-kitap olarak varmı acaba? yada bulabilirmisin acaba?
Bulabilirsen buraya yüklermisin?

Bu kitap

Saygılar sevgiler...

Son düzenleme:

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
siteye bir türlü üye olamadım. neyi yanlış veya eksik yaptığımı da anlamıyorum. yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Teşekkürler sevgili sensei;
Koontz , King , Clive Cussler birde altta resmini verdiğim yazarların
kitapları favorilerim arasında.
Sevgili sensei, YOK OLDU kitabının daha önceki kitabı HAYALET GEMİ sende e-kitap olarak varmı acaba? yada bulabilirmisin acaba?
Bulabilirsen buraya yüklermisin?

Bu kitap

Saygılar sevgiler...

sevgili muratusta, ben bu kitabı bir yerlerde görmüştüm veya arşivimde vardı. Yarın ilk işim bunu kontrol etmek olacak. Eğer yoksa bile eski kitaplarımı kaldırdığım koliler var ve sanırım bu kitap aralarında mevcut. en kötü ihtimal tararız.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
siteye bir türlü üye olamadım. neyi yanlış veya eksik yaptığımı da anlamıyorum. yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

Sevgili gurcansarı, siteye üyelik çok kolay. Genel sıkıntı verilen şifreleri hatırlamıyor olmamız. Benim de başka sitelerde çok sık başıma gelir. Özelden mail adresinizi verirseniz ben kontrol eder, şifreyi size aktarırım.

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Michael Blake Kurtlarla Dans

Acaba Altın Kitaplardan çıkmış olan Michael Blake'in Kurtlarla Dans kitabı da arşivinizde var mıdır? Sinemaya da uyarlanmıştı.
sevgili muratusta, ben bu kitabı bir yerlerde görmüştüm veya arşivimde vardı. Yarın ilk işim bunu kontrol etmek olacak. Eğer yoksa bile eski kitaplarımı kaldırdığım koliler var ve sanırım bu kitap aralarında mevcut. en kötü ihtimal tararız.