FM - Oscar! Kazananlar...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Oscar Ödülleri!
Kazananlar

113.png

haberin detayı için lütfen

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Leo'nun yerinde olsam bu ödülü almazdım. "Benim bütün filmlerimde oyunculuğum bundan aşağı değildi" derdim. "Hem zencilerle yarışmak istiyordum ben, onlar aday bile gösterilmedi, protesto ediyorum" derdim :D

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
577
speedforce
Belki de oscar tarihinde ilk defa bir aktör "ağlayarak" oscar kazandı. Yok 6 kere aday olmuş yok haketmiş alamamış. Bundan sonra adının önünde OSCARLI OYUNCU yazacak. Yani film tekliflerinde istediği fiyatı çekebilir. En önemlisi de bu zaten. Yoksa kim napsın oscarı. Ha filmi izlemedim keza pek ilgimi çektiğini söyleyemem. Klişe intikam filmleri kervanında buna benzer Gri Kurt filmi aklıma geldi Leam Neeson'un. Tabi biraz daha farklı. Titanik de dahil hiç bir filminden zevk aldığımı söyleyemeyeceğim. Tamam yetenekli ama...işte o ama biraz dramatik. Oynadığı bir çok filmi bilirim ama o filmlerdeki "ismi" ne diye sorsanız koskoca bir soru işareti...Bana göre asıl başarı zihinlerde bir karakterle yer edinme. Bu konuda Johnny Deep üzerine kimseyi tanımam. Bir insanın canlandırdığı her karakter mi baş yapıt olur ?? Oluyor işte. İşte asıl oyunculuk da burda...Ya da sırf 15 dakika görüntüsü ile oscarlık performans gösteren Anthony Hopkins. Bir oyuncu düşünün sıradan bir filmin bile izlenme sebebi olsun. Açıkcası ben bir çok filmi sırf Hopkins var diye izledim. Ha başarısız filmler ama onu izlemek ayrıcalık. Akademi o sene sükse yapan filmlere ödül vermeyi bıraksın bence. Onu sıradan biri bile yapabilir. Aşağı yukarı tüm film eleştirmenleri tahmin edebiliyor zaten. Neyse bir film ödül aldı diye iyi olacak veya bir oyuncu oscar aldı diye de mükemmel olacak hali yok.