Almanca bilen arkadaşlara iş imkanı

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Sevgili dostlarım,

Ekonomi krizin boy gösterdiği bu dönemde herkesin işe ihtiyacı olduğu gerçeği gözardı edilemez. Bu yüzden birlikte çalıştığım bir çağrı merkezinin duyurusunu burada yapmak istiyorum. Firma ve çalışma şartlarını kısaca özetlemek istiyorum ki, piyasadaki diğer çağrı merkezleri ile karıştırılmasın. Firma adı Straightline1. Yabancı ortakları olan bir firmadır. Ellerinde çok ciddi projeler var ve hiçbiri geçici değildir.

İş Tanımı:
Müşteri temsilciliği, müşteri danışmanlığı (kesinlikle satış değil)
Sipariş alma ve sisteme giriş
Şikayetleri yönlendirme

Aranan Nitelikler:
İyi derecede almanca bilgisi (konuşma, yazma)
İnsanlarla sağlıklı iletişim kurma
Takım çalışmasına uygunluluk
Hızlı kavrama yeteneği

Genç bir takımın içerisinde çalışma fırsatı. Elbette önce eğitimi de verilecek.
Şimdi size burada bütün iş ilanlarında olduğu gibi sayfalarca kariyer yapabileceğinizi ve buna benzer bir sürü ıvır zıvır yazabilirim. Ama ben gerçeklerden yanayım, yoksa zaten böyle bir duyuru yapmazdım.

* Buradaki kariyer olanağı takım lideri, proje lideri veya ekip lideri olmanızdan öteye geçmez.
* Tam zamanlı veya yarım zamanlı çalışabilirsiniz.
* Çalışma ortamı son derece nezih, sağlıklı, büyük bir firma olmasına rağmen ev ortamındaymışsınız gibi hissettirmeyi tercih ediyor.
* Maaşlar Döviz (euro) olarak ödeniyor ve türkiye standartların üzerinde olduğunu söyleyebilirim.
* Sekiz saat çalışıyorsunuz.
* Aile durumları dikkate alınarak, çalışma saatleri ona göre ayarlanıyor. (eğer ailevi durumlarınız varsa gerçekten çok titiz davranılıyor)
* Sigorta
* Özel primler (yine tekrar ediyorum satış kesinlikle yok)
* Vardiye seçenekleri
* Yemek ve Yol masrafları gibi bir sürü daha yazmadığım avantajları var.

İşi bilmiyor olmanız çok önemli değil, zira eğitimi veriliyor. Bana soracak olursanız, eğer almanca dereceniz iyi ise, hiç düşünmeden bir görüşün derim. İlgilenen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilir.

Sevgiler...