Demi Lovato: Malikanesi Satılıyor

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Demi Lovato
Malikanesi Satılıyor

ZicH3073934636a3Fd.png

Haberin Devamı için

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Bunlar hep erken gelen şöhreti bünyenin kaldıramaması durumu. Umarım kendisini kısa zamanda toparlar. Benim kızlarımın favorilerindendi bir zamanlar :(

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Kendisi bayağı bir müddettir maalesef benim gibi Bipolar Bozukluk(Manik Depresyon) tedavisi görüyor. Bu hastalığa yakalanan kişiler maalesef alkol ve uyuşturucu kullanmaya yatkın oluyorlar; tabi ki bu durum onların içinde bulunduğu durumu daha da çıkmaza sokuyor.. Ben nasıl başardıysam bu zamana kadar ağzıma sigara bile sürmedim. Gerçi doktorum bana çok kuvvetli bir kişiliğim olduğunu ve beni tüm hastalarına örnek olarak gösterdiğini söyler durur.. "Bipolar Bozukluk" şayet etkili şekilde tedavi edilmezse maddi kaybın yanında, insanı sosyal yaşantıdan koparmaktan tutun da maalesef hayattan tamamen kopartmaya (Canına kıyma) kadar gidiyor. Çok zor bir hastalık ve de ilaçları muhakkak düzenli doktor kontrolünde kullanmak gerekli. Dünyada intihar riski en yüksek hastalıklar kategorisindedir. Tarihteki ve günümüzdeki bazı Bipolar ünlülere örnek vermek gerekirse; Ludwig Van Beethoven, Vincent Van Gogh, Victor Hugo, Jack London, Sylvia Plath, Michelangelo Buonarroti, Winston Churchill, Ernest Hemingway, Florence Nightingale, Mel Gibson, Linda Hamilton, Demi Lovato, Kim Novak, Sinéad O'Connor, Carrie Fisher, Tom Fletcher, Catherine Zeta-Jones sayılabilir. Bu hastalıktan ötürü hayatına kıyan ünlülere örnek verirsek; Marilyn Monroe, Judy Garland, Kurt Cobain, Robin Williams ve Sean Costello ilk aklıma gelenlerdir.

Bu hastalıkla uzun yıllardır mücadele ediyorum ve dipleri de gördüm, zirveyi de.. Zaten hastalığın doğası bu (iki uçlu duygudurum bozukluğu)..

Ne diyeyim.. çok üzüldüm.. Kendisine acil şifalar diliyorum..

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Daldan düşenin halinden, yine daldan düşen anlarmış derler.
Size de büyük geçmiş olsun sevgili Baltimora. Allah bu zorluğun üstesinden gelmek için güç, kuvvet ve sabır versin sizlere.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Sayenizde Mel Gibson'ın her filminde hıçkıra hıçkıra ağlamasındaki esas sebebi öğrenmiş olduk...

Değerli Baltimora Üstadım; sizinle hiç karşılaşmadık, tanışmadık. Nerelisiniz, kaç yaşınızdasınız, isminiz nedir bilemem. Ancak şunu çok iyi bilirim; SİZİN KADAR İYİ MÜZİK DİNLEYEN 1 İNSAN ASLA VE ASLA PES EDEMEZ. Net söylüyorum, müzik zevkine ve müzik rengine hayran olduğum şu dünyadaki 3-5 insandan 1isiniz. Foruma renk katıyorsunuz. Hepimiz insanız ve hayat çok ama çok zor. Müzikle kalın, sanatla kalın, hayatla kalın. Gerard De Villiers okudukça, paylaştığınız albüm ve parçaları dinledikçe, Çizgi Roman okudukça ben yaşlanmıyorum; haberiniz olsun. Siz de yaşlanmayın :) Sevgiyle kalın...

En yakın fırsatta yüz yüze tanışıp heyecanla elinizi sıkmak üzere...

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Sayenizde Mel Gibson'ın her filminde hıçkıra hıçkıra ağlamasındaki esas sebebi öğrenmiş olduk...

Değerli Baltimora Üstadım; sizinle hiç karşılaşmadık, tanışmadık. Nerelisiniz, kaç yaşınızdasınız, isminiz nedir bilemem. Ancak şunu çok iyi bilirim; SİZİN KADAR İYİ MÜZİK DİNLEYEN 1 İNSAN ASLA VE ASLA PES EDEMEZ. Net söylüyorum, müzik zevkine ve müzik rengine hayran olduğum şu dünyadaki 3-5 insandan 1isiniz. Foruma renk katıyorsunuz. Hepimiz insanız ve hayat çok ama çok zor. Müzikle kalın, sanatla kalın, hayatla kalın. Gerard De Villiers okudukça, paylaştığınız albüm ve parçaları dinledikçe, Çizgi Roman okudukça ben yaşlanmıyorum; haberiniz olsun. Siz de yaşlanmayın :) Sevgiyle kalın...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Daldan düşenin halinden, yine daldan düşen anlarmış derler.
Size de büyük geçmiş olsun sevgili Baltimora. Allah bu zorluğun üstesinden gelmek için güç, kuvvet ve sabır versin sizlere.
Kesinlikle haklısınız sevgili Sinan Atik. Şayet ben bu hastalığı yaşamasaydım, bu haber benim için okunup geçilecek türden bir şeydi, lakin benimle aynı kaderi paylaşan Bipocanları görünce, insan bir şeyler yazıp çizmeden edemiyor... Bipolar Bozukluk Türkiye'de de yavaş yavaş işlenmeye dolayısıyla da bilinmeye başladı.. Örneğin meşhur "Deli bal" filmi bu hastalığı konu alır.. Ya da Türkiye'nin en tanınmış Bipolar Bozukluk hastası Nurseli İdiz TV'lerde bu illet hastalığı anlatır durur.. Neyse... Güzel temennileriniz için teşekkür ediyor ve yürekten bir "Amin!" diyorum.. Tabi ki ben ve tüm Bipolarlar için.. :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Sevgili Waingro hakkımda yazdığınız onca güzel şey, verdiğiniz moral ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. İsmim, yaşım, ya da nereli olduğum pek mühim değildir kanımca.. Bence mühim olan tek şey gönüldaş olmaktır.. Ama gene de sorularınıza cevap vereyim. İsmim Osman, İstanbulluyum ve 45 yaşındayım.. Toplantılara nadiren katılabiliyorum ama sizin İstanbul'da katılacağınız bir toplantı olursa ve bana mesaj atarsanız gelmek için extra bir gayret gösteririm. :)
Son olarak; sizin bana tavsiye ettiğiniz şekilde sanat ve müzik ile beslenerek hayatımı yaşamayı öğrendim.. Boşuna dememişler "müzik ruhun gıdasıdır" diye.. Müziksiz yaşam kalitesiz yaşamdır.. :) Sevgiyle kalın..

Son düzenleme: