Yüzüklerin Efendisi: Yeni Dizi İçin Start

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Yüzüklerin Efendisi
Yeni Dizi İçin Start

zj1H3066669106aQz9.png

incelemek için

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Güzel haberleri paylaştığınız için teşekkürler.
GOT gibi bir referans ortada olunca, LOTR gibi bir hikayeyi AMAZON'un altta kalacak bir proje olarak göreceğini düşünmek bile istemiyorum. Nitekim bahsi geçen rakamlar da beni destekler nitelikte.
Aragorn'un gençliğinden bir kesit anlatılacağı belirtiliyor. Orta dünyada neredeyse en kısa ömürlü ırklardan biri olan insanların değilde ne bileyim elflerden birinin hikayesi anlatılıyor olsaydı cast istenildiği gibi düzenlenebilirdi. Oysa şimdi gözler Gandalf'ı, Arven'i arayacak diye düşünüyorum.
Hikaye olarak "esinlenme" bahanesiyle konu dışına saparlarsa çok tepki toplarlar bence.

Neyse, biraz daha şekillenince daha detaylı da konuşuruz :)

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Güzel haberleri paylaştığınız için teşekkürler.
GOT gibi bir referans ortada olunca, LOTR gibi bir hikayeyi AMAZON'un altta kalacak bir proje olarak göreceğini düşünmek bile istemiyorum. Nitekim bahsi geçen rakamlar da beni destekler nitelikte.
Aragorn'un gençliğinden bir kesit anlatılacağı belirtiliyor. Orta dünyada neredeyse en kısa ömürlü ırklardan biri olan insanların değilde ne bileyim elflerden birinin hikayesi anlatılıyor olsaydı cast istenildiği gibi düzenlenebilirdi. Oysa şimdi gözler Gandalf'ı, Arven'i arayacak diye düşünüyorum.
Hikaye olarak "esinlenme" bahanesiyle konu dışına saparlarsa çok tepki toplarlar bence.

Neyse, biraz daha şekillenince daha detaylı da konuşuruz :)

Aragorn elf kanı taşıyan bir insan olduğu için normal insanlardan çok daha uzun yaşayabiliyor ki Aragorn öldüğünde 210 yaşındaydı. Zannedersem Aragorn LOTR döneminde 70 yaşlarında filan ama çok daha genç duruyor bu nedenle. Yaş açısından sıkıntı yok yani.