FILMISTIK tekrar yayında

FILMISTIK tekrar yayında

FM - Genel Duyurular

Like Tree68Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10.Temmuz.2018, 23:31   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

SenSei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 547213
•Rep Seviyesi :
SenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond repute
SenSei - MSN üzerinden mesaj gönder
Standart FILMISTIK tekrar yayında
Değerli arkadaşlarım, uzun bir süreden beri Filmistik sitemizi toparlamak adına uğraş veriyorum. Önce ufak düzenlemeler dedim, derinlere indikçe o da olsun bu da olsun derken süre uzadı gitti. O sırada trajik kayıplar ve olumsuzluklar yaşandı. Bu kadar uzun sürdüğü için öncelikle bütün takipçilerimden özür diliyorum. Site şu an çalışır vaziyette. Ama sizler de fark edeceksiniz ki bilgilerde ufak tefek hatalar hala var ve düzenlemeler yapılmaya devam ediyor. Ama en azından bu hali ile online olmasını istedim. Eksiklikler giderilir ve gideriliyor. Sizler de göreceğiniz gibi site artık tek bir ana sayfadan işlemiyor. Çizgi Roman, Film, Dizi, Kitap, Müzik ve Oyun bölümlerini kendi bünyeleri içerisinde ayırdım. Bu şekilde takip etmek daha kolay olacağını düşündüm. Bölümler içerisinde bir ilişkilendirme olduğunda otomatik geçiş yapıyor zaten. Yani bir filmi incelerken, onun dizisi, romanı veya soundtrack albümü varsa sizi yönlendirecek. Ben lafı fazla uzatmayım ve herkesi FILMISTIK sitemize davet edeyim. Umarım hoş vakit geçirirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.
Sevgiler ve saygılar....

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
SenSei isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Temmuz.2018, 23:39   #2
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1023106
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Sevindim üstadım, bende epey bir aradan sonra döndüm.
Alt 10.Temmuz.2018, 23:43   #3
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
SenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond reputeSenSei has a reputation beyond repute
Alıntı: gandor08´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevindim üstadım, bende epey bir aradan sonra döndüm.

Vaaaay, gandor08 arkadaşım da dömüş. Bak buna çok sevindim. Ulaşamadım sana bir türlü. Mesajlara da geri dönmeyince bizleri terk ettin sandım.
yeryüzü, Melih41 ve gandor08 bunu beğendi.
SenSei isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Temmuz.2018, 23:44   #4
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 257113
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Kaç defa girmeye çalıştıydım bakımda diyordu.Çok sevindim.
Baltimora, SenSei ve yeryüzü bunu beğendi.
Alt 10.Temmuz.2018, 23:55   #5
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1580445
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Elinize sağlık üstadım.
Birlikte keyifli maceralarla
nice yıllara diyelim...
Alt 11.Temmuz.2018, 00:00   #6
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Arkadaşlar, bir WhatsApp grubu da kurdum. Oradan sorularınız, önerileriniz veya sadece sohbet etmek isterseniz herkes katılabilir. Site'den gruba dahil olabilirsiniz.
Alt 11.Temmuz.2018, 01:27   #7
Onursal Üye
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 912878
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Gözlerimiz www'lerde idi sevgili SenSei, takip'e devam..
Baltimora, SenSei ve gandor08 bunu beğendi.
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Temmuz.2018, 08:12   #8
Yeni Üye

RD1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20010
•Rep Seviyesi :
RD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond reputeRD1907 has a reputation beyond repute
Oley be, sonunda...
Alt 11.Temmuz.2018, 15:02   #9
Aktif Üye

nicomedes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15153
•Rep Seviyesi :
nicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond reputenicomedes has a reputation beyond repute
Defaten girip bakıyordum çok sevindim iyi çalışmalar.
Baltimora ve SenSei bunu beğendi.
nicomedes isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Temmuz.2018, 18:22   #10
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 104236
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Takip ettiğim bir siteydi, tekrardan yayına girmesine sevindim. Teşekkürler..
SenSei, vkopuzoglu ve gandor08 bunu beğendi.

Bookmarks

Etiket
filmistik

Seçenekler
Stil