It: Yakında Vizyonda

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
YAKINDA VİZYONDA

It
"O"

Oyuncular: Bill Skarsgard, Finn Wolfhard, Javier Botet, Nicholas Hamilton, Megan Charpentier,...​

rgoster.php

Maine’deki küçük bir kasabada, sadece uyumsuz bir grup çocuğun fark edip üzerine gittikleri ve tüm benlikleriyle yaşadıkları bir dehşet hükmeder. Şehrin çocuklarını, sokak mazgallarından dışarı uzanan, palyaço şekline bürünmüş, açıklanamaz bir dehşet tek tek avlamaktadır. Pennywise ismini verdikleri bu yaratıkla yüzleşmiş ve bir şekilde hayatta kalmış altı oğlan ve bir kız çocuğu kendilerine Şanslı Yedili ismini takmışlardır. On yıllar sonra Pennywise hortladığında, şimdi 40 yaşlarında olan ve ABD’nin değişik yerlerine dağılmış yaşayan yedili, tekrar bir araya gelir.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Çocukluk zamanında yanılmıyorsam Star 1 kanalın da filmini izlemiştim . Tabii o dönemler rtük - mtük hak getire . Romanı hiç okumasam da filmden sonra oldum olası ısınamadığım palyaçolar daha bir itici gelmişti bana . Bu hatırlatma için teşekkürler ...

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
577
speedforce
Stephan King'in hiç bir romanı bana heyecanlı gelmiyor ki aralarında efsane filmler de çıkmadı değil bunu inkar edemem. İlk versiyonu da korkunç değildi bu da değil.