Rus Model Viki Odintcova Çıldırmış...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Rus Model Viki Odintcova Çıldırmış...

177.png

Haberin Devamı için lütfen

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
fotoğraf gerçek mi? Ben 2 metre yüksekden bakınca başım dönüyor, hatun nasıl durmuş öyle?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
fotoğraf gerçek mi? Ben 2 metre yüksekden bakınca başım dönüyor, hatun nasıl durmuş öyle?

Bu ve diğer fotoğraflar da gerçek. Gerçekten hayret verici. Hani beni oraya halatlarla bağlasalar duramam. Bu gayet rahat (veya en azından öyle görünmeye çalışıyor) orada hiçbir güvenlik önlemi almadan çektirmiş fotoğrafları.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Allah o delikanlıya kuvvet versin..
Ben olsam;o manzara karşısında,gücüm kuvvetim kesilir..2 dakika tutamam..
Sansasyon için bile olsa,güzel resim..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Delikanlı iyi tutmuş bırakmaz bence gençlik hayda bre Allah kuvvet versin bu gence her daim gari.

Lichtenberg

Aktif Üye
16 Tem 2011
471
1,695
Bu gibi görüntüler, "parkur" ve "serbest koşu" (free-running) tarzı nevzuhur sokak sporlarını icra edenlerden sıklıkla görülür. Kafada action-cam, yüksek binalara veya insaat vinçlerine tırmanıp, tek elle sallanıyorlar vs. Burada ilginç olan eylemin kendisi değil, bunu yapanın bir mankenin olması.

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
563
2,495
Anadolu Yakası
Viki Odintsova'nın aslında böyle bir atraksiyona ihtiyacı yoktu, bunu yapmadan önce de bulunduğu her sosyal platformunun her ayrı birinde milyonlarca takipçisi vardı zaten. Ama bu onun kendi seçimi mi yoksa bağlı bulunduğu modellik ajansının kendisine yaptırttığı bir şey mi, işte onu bilmiyorum, fakat Dubai polisi bu çekimden sonra kendisi ve ekibini ifadeye çağırdı diye okumuştum.