Andre Rieu - And The Waltz Goes On (by Anthony Hopkins)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Amazing Performance
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (by Anthony Hopkins)

Andre%20Rieu%20-%20And%20The%20Waltz%20Goes%20On%20-%20by%20Anthony%20Hopkins.png

İzlemek için lütfen

1964 yılında, Anthony Hopkins oyunculuk dışında müzik ile de ilgilendiğinde bir Vals bestelemiştir, ama 2011 yılına kadar bitirmemiştir. Yıllar sonra Andre Rieu bir konser için amerika'ya gider ve Hopkins onu dinler. Dinlediğinde "evet, benim valsı'mı bu adam çalmalıdır" diye düşünerek onunla irtibata geçer. Rieu "notalarını bana gönder" dedikten sonra macera başlar ve muhteşem bir vals ortaya çıkar. Mutlaka dinlemelisiniz.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Çok güzel bir çalışma olmuş dinledim gerçekten çok beğendim.Andre Rieu
büyük bir sanatçı yorumcu orkestra şefi.Çok yakından takip ettiğim sanatçılardan biridir.Ah bu sanat olmasa çekilirmi bu dünya bir nota binbir silahtan daha etkili ve daha önemlidir.Çok teşekkür ederim kendi adıma.Sanatı sanatçısı olmayan milletlerin gözü kör kulağı sağır dilleri lal duyguları ayrıktır. Aynı şarkıyı söyleyemeyen aynı müziği dinleyemeyen aynı müzikte tempo tutamayan halklar rüzgarın savurduğu kar taneleri gibi yaprak taneleri gibi dağılmaya mahkumdur.Müzik insanları birleştirir kötü düşüncelerin ürettiği ideolojiler ise insanları parçalar ayrıştırır.Tekrar teşekkür ederim.