George Michael Hayatını Kaybetti

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,368
İstanbul
George Michael Hayatını Kaybetti

164.png

Haberin Devamı için lütfen

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
çok üzüldüm ve şok oldum, bizim dönemimizin efsane isimleriydi m. jackson ile beraber :18:
en sevdiğim şarkısı 2008 yılı konseri son konserlerinden birisi ingilterede muhteşemdi bi
hayatını anlatan bir film çekilirse sinamalar dolar taşar çok renkli bir hayatı oldu :cool:

bakın konsere dikkat edin, adamlar nasıl konser dinliyor nasıl keyif alıyor
birde bizdeki kibariye konserindeki görüntüleri göz önüne getirin :

www.youtube.com/watch?v=QYkE3vpWJjY

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
2016 yılı çok zor geçti gerçekten benim yaşamımda ki zor yıllardan oldu.Bir an önce çekip gitmesini sabırsızlıkla bekliyorum.2017 gelince 2016 nın arkasından nanik yapacam bizzat.Çok önemli sanatçı ve bilim adamlarını kaybettik darbe girişimi faili meçhul saldırılar ( faili malumda emperyal odaklar ) Yerleri doldurulamaz insanlar rahmetlide onlardan biriydi sesi besteleri böyle bir sanatçı 100 yılda bir gelir.Mekanı cennet olsun güzel değerler üretti.Çok üzüldüm.Sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum daha çok gençti.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
1980'li yıllarda Televizyonun yaygınlaşmasıyla özellikle gelişmiş ülkelerin film ve müzik starları da hayatımıza öyle bir yerleşti ki,şimdi hayatlarını kaybettikçe onlar beynimizde depremler oluyor.Tozpembe geçen yılların ahengi bozuluyor ve renkli yapbozdan bir parça daha düşüyor.Galiba düşmeye devam edecek...:'(