Les Miserables (Sezon 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,395
İstanbul
Les Miserables
(Sezon 1)​

b7rL3093767760enG8.jpg

Jean Valjean'ın (Dominic West) ölümsüz hikayesini ekrana taşımaya hazırlanan dizi, Fransız Devrimi'nin arifesinde geçecek ve ihtilalin her iki tarafını da gözler önüne serecek. Altı bölümden oluşan ve başrollerde Lily Collins, Olivia Colman, David Oyelowo ve Dominic West'i buluşturan Les Misèrables, daha önce War & Peace'i ekrana taşıyan Andrew Davies tarafından hayata geçiriliyor. Eserin ikonik karakterleri Fantine, Madame Thénardier, Javert, Jean Valjean, Marius, Cosette ve Monsieur Thénardier'e sırasıyla Lily Collins, Olivia Colman, David Oyelowo, Dominic West, Josh O’Connor, Ellie Bamber ve Adeel Akhtar hayat verecek. Victor Hugo’nun klasikleşmiş eserinden uyarlanan dizi, tekrar karşınızda.​

Izlemek için lütfen

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Sayin Sensei; linkteki videoya tikladik ancak oynamiyor. Neden acaba?

Not: Tabletten girdim.

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,395
İstanbul
Sayin Sensei; linkteki videoya tikladik ancak oynamiyor. Neden acaba?

Not: Tabletten girdim.

Sevgili Melih, player'lar bazen sorun yaratıyor. Ben az önce tabletten denedim, ilk bölüm sorunsuz çalıştı fakat ikinci bölüm 2. denemede çalıştı. Zaman zaman oluyor tablette böyle.

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
336
Andrew Davies'in muhteşem War and Peace'ini 2. defa geçen hafta izledim. Bu serinin de çok başarılı olduğundan eminim, çok teşekkürler sayın sensei :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Harika, buna sevindim. Hangi tarayıcı diye sorabilir miyim?

Sevgili Sensei; şu an işyerinde olduğum için tablette hangi tarayıcı ile açtığımı hatırlamıyorum :)

Ancak tabletimde (android) olan tarayıcılar: Puffin Browser - Firefox Dev - Crome - Opera. Bunlardan biri ama hangisi şu an hatırlamıyorum.

Not: Açılan tarayıcıda da çok yavaştı onu hatırlatayım. Akşam yazarım bu arada.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Firefox'da akici bi sekilde seyrediyorum. İlk once yuklemede sikinti var saniyorsunuz ama daha sonra goruntu geldiginde donmadan seyredebildim.