Supernatural (Sezon 12)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Supernatural
(Sezon 12)​

46303338363338.png

Tanrı ölmek üzereyken karanlığa karşı; yani Amara'ya karşı büyük bir savaş verilmek zorundaydı. Denge başka türlü sağlanamazdı. Dean, Sam, Crowley, Rowena ve tanrı görünümdeki Chuck bunu yaptılar ve Amara'ya karşı büyük bir zafer elde ettiler. Amara hatasını anlayıp tanrı ile tekrar barıştıktan sonra Dean ve Sam'e bir ödül vermek istedi: Anneleri.​

Izlemek için lütfen

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
6. bölüm "Celebrating The Life Of Asa Fox" eklenmiştir.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Nasıl bir sezon finali bu ya, herkesi ağlattılar :'(

13. sezon çok farklı bir Supernatural geliyor diye açıklama yapmışlar...

Ingiliz Harflerin adamları bu sezon ortalığı epey karıştırdı. Bana göre biraz uzun sürdü veya kısa kaldı. Tam oturtamamışlar bence. Bir de Lucifer sürekli bir Joker gibi, dizi biraz düştüğünde onun ortaya çıkması da biraz sıkıcı olmaya başladı. Ama Crowley'in hareketi kafaları çok karıştırdı. O kesin yine bir şekilde çıkar ortaya :D

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,524
Ankara
Artık meraktan çok, alışkanlıkla izliyorum :)
Sadece Crowley değil, Castiel de bir gizeme bürünüp yok oldu. Harflerin adamları ile son mücadele biraz fazla hızlı geçiştirildi gibi geldi bana da.

Lucifer'i cazip kılan (bence) daha çok Mark Pallegrino'dur. Şeytana taşıyıcılık yapan hiç kimse tutmadı dikkat ederseniz. Şu tipe bakar mısınız :)

YKsjCiZJSBG3CIQ99aO0_Supernatural-5x19-Hammer-of-the-gods-mark-pellegrino-16732539-1280-720.jpg

NOT: Crowley fareye geçiş yaptı gibi geldi bana. Tam o anda yanından bir fare kaçtı gitti hatırlarsanız. (Üstü kapalı yazıyorum ki izlemeyenlerin keyfini kaçırmayalım)

Son düzenleme: