Ash Vs. Evil Dead (Sezon 2)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
Ash Vs. Evil Dead
(Sezon 02)​

qDTD3079820510arhX.jpg

Ash ve Pablo ekiplerini kurmuşlardır ve ölüm kitabını bulmak için kolları sıvayacaklar. Kötü ruhlar peşlerini bırakmayacak gibi, eş dost da hangi tarafta olduğu çok net değildir.​

Izlemek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Sinema filminde müptelası olarak bu diziden gerçekten büyük keyif alıyorum. Elimden geldikçe güncel tutmaya çalışacağım değerli arkadaşım.

Sevgili SenSei 7. bölüm "Delusion" maalesef açılmıyor. Benden mi yoksa siteden kaynaklanan bir durum mu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim..

Edit: Şimdi başka bir platformda denedim açıldı. Bilginize sunulur.

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
Sevgili SenSei 7. bölüm "Delusion" maalesef açılmıyor. Benden mi yoksa siteden kaynaklanan bir durum mu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim..

Değerli arkadaşım, zaman zaman server'lar da yoğunluk olabiliyor. Mail.ru kaynakları aslında en sağlam ve kalıcı kaynaklardandır, bu yüzden tercih ederim. Ama eğer video bulunamıyor diyip arka planda video'nun görüntüsü görünüyor ise o zaman ya tekrar sayfayı yenileyin ya da kısa bir süre play'e basıp bekleyin. Video mutlaka açılıyor. Başka yerlerde bu tür bir sorun yaşarsanız da aklınızda olsun diye söyledim. Bölümü izleyebilmeniz de sevindirici. Sevgiler...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Değerli arkadaşım, zaman zaman server'lar da yoğunluk olabiliyor. Mail.ru kaynakları aslında en sağlam ve kalıcı kaynaklardandır, bu yüzden tercih ederim. Ama eğer video bulunamıyor diyip arka planda video'nun görüntüsü görünüyor ise o zaman ya tekrar sayfayı yenileyin ya da kısa bir süre play'e basıp bekleyin. Video mutlaka açılıyor. Başka yerlerde bu tür bir sorun yaşarsanız da aklınızda olsun diye söyledim. Bölümü izleyebilmeniz de sevindirici. Sevgiler...
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bu arada ilgili bölümü; bulduğum platformda izlememe kararı almıştım. Maksat sizin platformunuza reyting olarak katkımız olsun. Birazdan tekrar deneyeceğim şayet olmaz ise mecburen bu bölümü orada izleyeceğim. Sevgiyle kalın...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bu arada ilgili bölümü; bulduğum platformda izlememe kararı almıştım. Maksat sizin platformunuza reyting olarak katkımız olsun. Birazdan tekrar deneyeceğim şayet olmaz ise mecburen bu bölümü orada izleyeceğim. Sevgiyle kalın...

Çok ince bir düşünce, çok teşekkürler. Ama reyting uğruna dizinizden olmayın veya aksatmayın lütfen. Dizi sektörü çok karmaşık çünkü. Bir video'yu aktarıyoruz 10 dk sonra kaldırılmış olabiliyor. Bunu kontrol edip tekrar yenisini yükleyene kadar bazen uzun bir süre geçebiliyor. Ama nezaketiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Çok ince bir düşünce, çok teşekkürler. Ama reyting uğruna dizinizden olmayın veya aksatmayın lütfen. Dizi sektörü çok karmaşık çünkü. Bir video'yu aktarıyoruz 10 dk sonra kaldırılmış olabiliyor. Bunu kontrol edip tekrar yenisini yükleyene kadar bazen uzun bir süre geçebiliyor. Ama nezaketiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum.
Dün izleyemediğim 3 bölümü de izledim sevgili Sensei. Fakat bundan sonra şayet izleyememe gibi bir durum olursa önerinizi dikkate alacağım. Bu arada 8nci bölümün sonu hiç beklemediğim bir şekilde bitti. Spoiler olmasın diye yazmayayım ama "umarım yaşananlar gerçek değildir" diyelim ve cümlemizi bitirelim. :)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
biraz gecikmeyle...

10. bölüm "Second Coming" (sezon finali) eklenmiştir.