The Exorcist (Sezon 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
The Exorcist
(Sezon 01)​

46383638363535~1.jpg

Oldukça iyi eleştiriler alan Willaim Blatty'nin 1971 yılındaki novel uyarlaması "şeytan", konu olarak Angela'nın kızından bir şeytan çıkarma ayini yapmak için peder Tomas Ortega ailenin yanına gelir ve korkunç bir şeytan ile karşı karşıya kalır. Bu şeytan ile ailenin bağlantısı nedir ve nerelere uzanacağı konusu da net değildir.​

Izlemek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Böyle bir dizinin varlığını bile bilmiyordum ama ilgi alanıma girdiğini çok iyi biliyorum. :) Anlaşılan "The Walking Dead" ve "Ash vs Evil Dead"den sonra nur topu gibi takip edeceğimiz bir korku dizimiz daha oldu. Teşekkürler sevgili SenSei..

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Böyle bir dizinin varlığını bile bilmiyordum ama ilgi alanıma girdiğini çok iyi biliyorum. :) Anlaşılan "The Walking Dead" ve "Ash vs Evil Dead"den sonra nur topu gibi takip edeceğimiz bir korku dizimiz daha oldu. Teşekkürler sevgili SenSei..

İlk bölümünü izledim sevgili Baltimora. Fikir versin diye yazıyorum. Kurgu iyi gibi, oyunculuklar da tatmin etti. Orijinal müziği bozmadan kullanmışlar. Ki bu artık nadir olan bir durum. Ve yavaş yavaş gerilimin artacağı gibi görünüyor. Ben de takip etmeyi düşünüyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
İlk bölümünü izledim sevgili Baltimora. Fikir versin diye yazıyorum. Kurgu iyi gibi, oyunculuklar da tatmin etti. Orijinal müziği bozmadan kullanmışlar. Ki bu artık nadir olan bir durum. Ve yavaş yavaş gerilimin artacağı gibi görünüyor. Ben de takip etmeyi düşünüyorum.
Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim sevgili Sensei. Bu diziyi çok izlemek istiyorum ama maalesef 2 gündür girip izlemeye teşebbüs ettim, ikide bir donduğundan izleyemedim. Siz izlediğinize göre benim internetimde bir sorun vardır demek, ama olsun ileride tekrar tekrar şansımı deneyeceğim.. :) Hele ki sizin tavsiyenizden sonra!.. :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Sevgili Sensei dizinin ilk 3 bölümünü de büyük beğeniyle izledim yalnız 4'ncü bölümün telif hakkı yüzünden kaldırıldığı yazıyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Sevgili Sensei dizinin ilk 3 bölümünü de büyük beğeniyle izledim yalnız 4'ncü bölümün telif hakkı yüzünden kaldırıldığı yazıyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sevgili Baltimora, ne yazık ki bu dizi de telif nedeniyle sürekli sıkıntı yaratıyor. 4. bölüm için link yenilendi ama 5 ve 6. bölümlerin sadece emule ve torrentini eklemek mümkün oldu. Başka bir çözüm bulunana kadar indirip de izlemek zorundasınız ne yazık ki. Umarım keyfiniz kaçmaz....Sevgiler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Sevgili Baltimora, ne yazık ki bu dizi de telif nedeniyle sürekli sıkıntı yaratıyor. 4. bölüm için link yenilendi ama 5 ve 6. bölümlerin sadece emule ve torrentini eklemek mümkün oldu. Başka bir çözüm bulunana kadar indirip de izlemek zorundasınız ne yazık ki. Umarım keyfiniz kaçmaz....Sevgiler.
Ben biraz teknoloji özürlü olduğumdan pek indirip izleyeceğimi sanmıyorum ancak buradan ve diğer sitelerden takip etmeye devam edeceğim. Bilgilendirme için teşekkür ederim sevgili SenSei...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Dizi ne yazık ki yayın yasağından dolayı habire kaldırılıyor. Bu yüzden en azından 8. bölüme kadar emule ve torrent linkleri eklenmiştir arkadaşlar. Digiturk'ü olmayan ve orjinal halini izlemek isteyenler indirebilir. İyi eğlenceler....

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
The Exorcist'in ilk sezonu tamamlanmıştır. Online engelli nedeniyle torrent ve emule linkleri eklenmiştir. İyi eğlenceler.