The Strain (Sezon 3)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
The Strain
(Sezon 03)​

46303235383034.png

Setrakian sonunda kitabına kavuşur ve "Efendi"yi yok etmek için onu incelemeye başlar. Eph sınırı geçerek sürekli evine gider gelir ve oğlunu vampir annesine kaptırır. Şehir gün geçtikçe dayanmakta zorlanır. Yeni bir virüs, silah veya fikire ihtiyaçları vardır.​

Izlemek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
10. bölüm "The Fall" eklenmiştir. Dizi aynı zamanda sezon finali yapmıştır.
İlk sezon'un başarısından sonra 5 sezon olarak planlanan "The Strain" kitlenin azalması ile birlikte 4. final sezonu ile diziyi bitirme kararı almıştır.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
358
508
Dizi zaten ilk sezonundan beri mantık hatası denizinde yüzüyor ama garip bir yanıda var izlemeyi bırakamıyorsunuz.Ben dizide en çok flash backleri seviyorum.Geçmişe gidiyorlar ve o sahneler benim için günüzmüzde geçen sahnelerden daha iyi kurgulanmış daha az mantık hatasına sahip.
Dizi hiç bir zaman The Walking Dead de olduğu gibi bir kıyamet yada felaket ortamını yansıtamadı.Dünyanın çivisi çıkmış millet gündüzleri hala normal yaşıyor.Yok artık.Ulan sokakta o şeylerin olduğunu görsen odadan çıkmassın.
Ancak oyunculuk çok iyi ben dizinin en önemli artısı bu.İzliyoruz bakalım bu sezonda bitti efendi yine firarlarda.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Dizi zaten ilk sezonundan beri mantık hatası denizinde yüzüyor ama garip bir yanıda var izlemeyi bırakamıyorsunuz.Ben dizide en çok flash backleri seviyorum.Geçmişe gidiyorlar ve o sahneler benim için günüzmüzde geçen sahnelerden daha iyi kurgulanmış daha az mantık hatasına sahip.
Dizi hiç bir zaman The Walking Dead de olduğu gibi bir kıyamet yada felaket ortamını yansıtamadı.Dünyanın çivisi çıkmış millet gündüzleri hala normal yaşıyor.Yok artık.Ulan sokakta o şeylerin olduğunu görsen odadan çıkmassın.
Ancak oyunculuk çok iyi ben dizinin en önemli artısı bu.İzliyoruz bakalım bu sezonda bitti efendi yine firarlarda.

Çok güzel bir tesbit yapmışsın. Ortalık yaratık kaynıyorken gerçekten normal hayatlarına devam edenleri göstermeleri çok aykırı bir durum. Ve keşke sezon finali efendinin firarı dışında başka bir nokta olasymış diye düşünüyorum.