Phantom: özel

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
PHANTOM: özel

A8EH3088615062abcg.png

Haberin Devamı için

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
süper bir çalışma yapmışsınız emeklerinize sağlık. fakat kullandığınız depo sitesi 180 dakikada 1 dosya indirmeye izin veriyor :(

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
süper bir çalışma yapmışsınız emeklerinize sağlık. fakat kullandığınız depo sitesi 180 dakikada 1 dosya indirmeye izin veriyor :(

Güzel arkadaşım, henüz herhangi bir çalışma yapmadık, en azından paylaşmadık. Bu, sıradaki projemizin haberi. Hani neyi indirdiniz de 180 dakika beklediniz de şimdiden otomatiğe bağlamış gibi hemen şikayet ediyorsunuz? Diğer bir paylaşımı kastediyorsanız o zaman oraya yazmanız gerekiyor ki....diğer mesajlarımı da okuduysanız, bu konu çoktan kapandı. Daha önce de yazdığım gibi buradan tekrar belirteyim: Eğer üç saat sınırına takılıyorsanız ve sabit bir IP'niz yok ise modemi restart etmeniz bu engeli aşmanıza yardımcı oluyor. Yorumunuz için ise ayrı teşekkür ederim....sevgiler.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Güzel arkadaşım, henüz herhangi bir çalışma yapmadık, en azından paylaşmadık. Bu, sıradaki projemizin haberi. Hani neyi indirdiniz de 180 dakika beklediniz de şimdiden otomatiğe bağlamış gibi hemen şikayet ediyorsunuz? Diğer bir paylaşımı kastediyorsanız o zaman oraya yazmanız gerekiyor ki....diğer mesajlarımı da okuduysanız, bu konu çoktan kapandı. Daha önce de yazdığım gibi buradan tekrar belirteyim: Eğer üç saat sınırına takılıyorsanız ve sabit bir IP'niz yok ise modemi restart etmeniz bu engeli aşmanıza yardımcı oluyor. Yorumunuz için ise ayrı teşekkür ederim....sevgiler.

verdiğiniz linkden eski paylaşımlarınızı gördüm, kırık link eksik sayı ihtimaline karşı serinin hepsini indirdikten sonra okumaya başlıyorum.
ve evet sabit ip kullanıyorum.
önceki paylaşımlar için teşekkür etmiştim.
diğer mesajlarınızı görmedim.

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
717
Bunlar, Fantom'un yaratıcısı Lee Falk'ın modern Kızılmaske'nin temeli olan ilk öyküleri sanırım... Şimdiden elinize ve yüreğinize sağlık SenSei Üstadım. Merakla bekliyoruz, Filmistik'te de takip edeceğiz.