FM - Ansiklopedi

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
ansiklopedi

Sevgili arkadaşlar, sizlere sitemizin ansiklopedi bölümünü tanıtmak istiyorum. Burada hem bilindik hemde çok fazla duyulmamış ama bir şekilde hafızalarımızda yer almış karakterleri tanıtmaya çalışıyoruz. İşin güzel kısmı, sadece verileri oluşturan kişilerin (site yönetimi) kendi zevklerine göre kahramanları, sanatçıları, kişileri ekliyor olması değil. Burada her birey kendi kahramanını veya duyurmak istediği sanatçıyı veya tarihi açıdan önemli bir kişiliği ekleyebilir. Yapmanız gereken tek şey, bu karakter hakkında doyurucu bilgiyi tekst olarak bana ulaştırmak. Gereken görsel tasarımı tarafımızdan hazırlanacak. Birde hangi ad ile sitede veya burada "ekleyen" kişi olarak görünmesini istediğiniz nikinizi belirtmek. Hepsi bu. Gelin el birliği ile şimdiye kadar var olmamış bir bilgi birikimini bir araya getirelim ve herkes bundan yararlansın.

Sizlerler 1-2 örnek paylaşmak istiyorum:

12.png

sevgili Timur Karsan'ın hazırlamış olduğu çalışma için

21.png

sevgili fenomenon'ın hazırlamış olduğu çalışma için

16.png

Bir tane de benden gelsin

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Çok akıllıca ve faydalı bir proje. Zamanla çok iyi bir referans kaynağı haline dönüşebilir.

Gönül katkıda bulunmak istiyor. Dur bakalım. Hemen olmasa da makul bir süre sonra bir şeyler hazırlayabilirim.

Tebrikler sevgili Sensei.