Fırt Sayı 162

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855

Ah şu spor klübü gibi parti tutanlar...

302oxgg.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Oyuncu figürler değişmiş ancak top gibi oynanan asla değişmemiş...
Mizahçılar işi hem kolay hem de zor..
Teşekkürler zagor-t.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Son bir haftadır inanın siyasilere benim kadar kızan bazılarına ise nerdeyse beddua edecek noktaya gelen başkasının olduğunu sanmıyorum.Nedir bu ülkenin bu kalitesiz siyasilerden çektiği ne zaman bu makus talihi yeneceğiz acaba çok meraktayım.Zagor-t nokta atış diye ben buna derim çok sağol.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Nedenini bilmiyorum ama kendimi bildiğimden beri benim en sevdiğim renk "sarı"dır (özellikle de yukarıdaki dergi kapağında olan tonu). Bir süredir dikkat ediyorum, sevgili "zagor-t"nin taradığı dergilerde de sarı ve tonları olağanüstü güzellikte çıkıyor. Dergilerin orijinali elimde olmadığı için bu güzelliğin taramadan mı yoksa düzenlemeden mi kaynaklandığını bilmiyorum (ama merak da ediyorum bir yandan).

Elinize sağlık "zagor-t" üstadım. Aynı kalitede devam edeceğinizin işaretini çoktan vermiştiniz zaten. Teşekkürler.

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855

Nedenini bilmiyorum ama kendimi bildiğimden beri benim en sevdiğim renk "sarı"dır (özellikle de yukarıdaki dergi kapağında olan tonu). Bir süredir dikkat ediyorum, sevgili "zagor-t"nin taradığı dergilerde de sarı ve tonları olağanüstü güzellikte çıkıyor. Dergilerin orijinali elimde olmadığı için bu güzelliğin taramadan mı yoksa düzenlemeden mi kaynaklandığını bilmiyorum (ama merak da ediyorum bir yandan).

Elinize sağlık "zagor-t" üstadım. Aynı kalitede devam edeceğinizin işaretini çoktan vermiştiniz zaten. Teşekkürler.

Sarının o tonunu ben de çok severim ve muhtemelen taramalarımda renk ayarlarında düzeltme yaparken, orijinal tonları gözetmeksizin denge okununu birazcık da olsa o tona yönlerndiriyorum heralde... :)