Fırt Sayı 272

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,230
İzmir

kaybolan link rar olarak güncellendi

F-rt-1981-272-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Üstad her tür paylaşımınızı ilgi ile takip ediyorum ama bu yandexi kur indir bağlantılarını benim pc bir türlü kabul etmiyor farklı bir link istesem mümkün mü?

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,230
İzmir
Üstad her tür paylaşımınızı ilgi ile takip ediyorum ama bu yandexi kur indir bağlantılarını benim pc bir türlü kabul etmiyor farklı bir link istesem mümkün mü?

ilk paylaşımlarımı yandexten yapmıştım ama sonrasında hepsini megadan yapmaya başladım. ileride zamanım olursa eski paylaşımlarımı da megaya değiştirmeyi planlıyorum. ama yendexi program olmadan da rahatlıkla indirebilirsiniz.
kabul etmiyor derken nasıl oluyor ne hatası veriyor acaba? belki yardımcı olabilirim.

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
336
"Dosya indirme sınırlaması aşıldı. Bu dosyayı Yandex.Disk'e kaydedebilirsiniz." mesajı, çıkıyor ve sadece "Yandex diske kaydet ve indir" diye tek bir buton var. Ona basınca Yandex üye giriş sayfası çıkıyor sanırım (Rusça).

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Arkadaşlar güzel açıklamış ben anlatamadım yandex paylaşımları hep bu sorunu veriyor.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Bilgisayarımızdan veya kullandığımız netten o gün için indirme kotasını doldurduğumuzdan bu uyarı mesajı çıkar.

En kolay yolu makineyi daha doğrusu neti sıfırlamak resetlemektir. Net bağlantımızı ve bilgisayarımızı aynı anda kapatıp açarsak makineyi resetlemiş oluruz. Bir nevi makineyi kandırmış oluruz.

Hiç birimiz aldığımız yerlere paralı üye insanlar değiliz. İnsanları paralı üye yapabilmenin bir yoludur bu.

Paylaşımlar için sağol kardeşim.