Fırt Sayı 1995 / 012

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,915
Güzel paylaşımına çok teşekkürler syntetica.
Bu Fırtlardan birkaç tane de ben ekleyeceğim,
sayılarının çoğalmaları umuduyla..

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Güzel paylaşımına çok teşekkürler syntetica.
Bu Fırtlardan birkaç tane de ben ekleyeceğim,
sayılarının çoğalmaları umuduyla..

Şu an elimde kondisyonu iyi olan bir tek süper fırt 36. sayısı var..Onun dışında 1997yılına ait 110-111-112-113-114 sayılar var, fakat onlar biraz hasarlı gibi..hepsini elimden geldiğince yüklerim ama dediğim sayıların sitede sağlamları varsa ben hiç uğraşmiyim..

Bi de 1999-2001 arası 20 tane Fırt var ama onlar da künyede "son Fırt" diye geçiyor ..Bu süper ve Son'un bir anlamı olmalı :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
Şu an elimde kondisyonu iyi olan bir tek süper fırt 36. sayısı var..Onun dışında 1997yılına ait 110-111-112-113-114 sayılar var, fakat onlar biraz hasarlı gibi..hepsini elimden geldiğince yüklerim ama dediğim sayıların sitede sağlamları varsa ben hiç uğraşmiyim..

Bi de 1999-2001 arası 20 tane Fırt var ama onlar da künyede "son Fırt" diye geçiyor ..Bu süper ve Son'un bir anlamı olmalı :)

Fırt başlığı altında yer alan sıralı listeler zaman zaman güncelleme ihtiyacı hissetse de şu anda epey güncel olduğunu zannediyorum. Çok iddialı da konuşmuş olmayayım; belki listelerde 1-2 eksik vardır. :)

Dolayısıyla yeni bir sayı eklerken bu lsitelere göz atabilirsin.

Mükerrerlik olmasını engellemek adına arzu edersen Paylaşacaklarımız başlığı altında tarama listende yer alan dergi ve kitapları sıralayabilirsin.

Bu Fırt için de bir kez daha teşekkür ediyorum.

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City

Fırt başlığı altında yer alan sıralı listeler zaman zaman güncelleme ihtiyacı hissetse de şu anda epey güncel olduğunu zannediyorum. Çok iddialı da konuşmuş olmayayım; belki listelerde 1-2 eksik vardır. :)

Dolayısıyla yeni bir sayı eklerken bu lsitelere göz atabilirsin.

Mükerrerlik olmasını engellemek adına arzu edersen Paylaşacaklarımız başlığı altında tarama listende yer alan dergi ve kitapları sıralayabilirsin.

Bu Fırt için de bir kez daha teşekkür ediyorum.

rica ederim..konuları açmadan önce sitede arattırıp kontrol ediyorum

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,915
Yazdığın sayılar paylaşılmadı ve benim paylaşacaklarımla da
örtüşmüyor. Güzel paylaşımlarını heyecanla bekliyoruz..
Çeşitli isim ve boyutla da yayınlansa listelerken yıl takibi yapıyoruz..