Before Watchmen Rorschach 01 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
rorschach.jpg

Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
834
sayın filmografi filmi koparttın üstad. artık bu seriye de başladıysan ne demeli bilmiyorum. şapkaları çıkardık, ayağa kalktık, alkışa başladık, ellerimiz patladı.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
Watchmenın en sevdiğim karakteri...biraz psikopattır kendileri...:Dçok sağol...

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
İkinci sayfadaki çeviride bayağı bir hata var. Orijinal metinde "can't help myself but i don't need to- I can't see myself but neither can you" yazıyor, bunun doğru çevirisi " kendime engel olamıyorum ama zaten gerek de yok- kendimi göremiyorum ama zaten sen de göremezsin" şeklinde olmalı. 3. sayfada da "her şeyi "ayrı yazılmalı. Sonraki sayfalara bakmadım.

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
282
410
İnanılmaz bir şey, "Before The Watchmen - Rosharch" çizgi diyarında.

Şapka çıkartmak lazım!

Çok teşekkürler Üstad!

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Watchmen'in popüleritesinden sonra DC bir atak yapıp bu seriyi başlattı.
Bloglarda çok değişik yorumlarını okumuştum. Beğennenler - beğenmeyenler.
Açıkcası merak ediyordum. Böylelikle Türkçesini okumuş olacağız. Akabinde birde birkaç kelam ederiz. Bakalım. Watchmen'in Before'u nasıl olacak?