Darkness (Çeviri Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
d9ul7.jpg

Çeviri: Eledhwyen Balonlama: Filmografi Düzenleme ve Kontrol: BlackBishop

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Ellerinize sağlık dostlar. Mükemmelliyetçilikten ödün vermiyen bir çalışma daha bekliyor bizleri.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Çok güzel çizimlere sahip çok hoş bir öykü. Taramada bazı bölümlerde sıkıntı varmış gibi görünsede okumaya engel olacak kadar göze batmıyor.

Tolkien ustanın Middle Earth dünyasından esinlenmeler var sanki. Karakterlerin kask tasarımları direk Gondor askerlerinden uyarlama gibi. Pek rahatsız edici bir durum değil aksine hoşuma bile gitti.

Hoş durmuş.

Ellerinize sağlık. Güzel bir fantazya eseri.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Sunum için seçtiğiniz şablon da göz doyurucu. Ülkemizde bu kitapları basılı halde görme şansımız hemen hiç yokken, en azından en azından bir hayali görselleştiriyor bu tür şablonlar.

Teşekkürler Filmografi, Blackbishop.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Ben paylaşımımn altına yazdığınız sunum yazısı ve mütevazi inceliğiniz için çok teşekkür ederim, iyi pazarlar :).

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Mükemmel. Bugün benim için tek kelimeyle mükemmel bir gün oldu. 'Darkness'da günü taçlandırdı. Çok sevdiğim fantastik kurgu türünde bir senaryo, daha da çok sevdiğim çizgiye aktarılmış durumda. Bayıldım.

Devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Ellerinize sağlık.