Wonder Woman 04 (New 52) (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
ww04.jpg

Wonder Woman 04 (New 52)
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
new 52'nin en iyi serisi bence wonder woman olarak devam ediyor. ellerinize sağlık

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Blackbishop - Filmografi seri üretim makinasının son harikası, sizler gibi çalışkan ve üretken dostlar sahip olmak büyük lütuf.

Teşekkür ederim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Değişik çizimi , hikayesiyle alışılmış kalıpların dışında bir anlatıma sahip.
Mükemmel çeviri , Mükemmel balonlama ve MUHTEŞEM İKİLİ!!
Sağolun varolun teşekkürler

aligan

Yeni Üye
24 Ara 2011
26
0
izmir
öncelikle çalışma için tebrik ve tesekkür ederim ayrıca bu yüklediğiniz upload sitelerinden para kazanmıyorsanız beklemesiz ve daha hızlı inen mediafire yükleserseniz premıumu olmayan arkadaslarda yarlanır..

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
para kazanma söz konusu değil... :) zaten medifire'a da upload ediyoruz alternatif link olarak... birazdan onu da paylaşacağım...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Seriye bağlanmış bir çalışma daha. İnsan bu kadar güzel insanların arasında olmaktan başka ne ister ki? Teşekkürler dostlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Yeni 52'den önce DC'ye o kadar göz atmazdım. Ama bu Yeni başlangıç bakış açımı değiştirdi. Yeni 52'yi zevkle takip ediyorum.
Çalışmanız için teşekkür ederim.

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
bir kez daha ellerinize sağlık. çizimlerine alışamasamda zevkle takip ettiğim serilerden birisi oldu.
bende darkness gibi düşünüyorum. şu hardformat çok işe yaradı benim üzerimde. Tamam superman, batman gibi serileri okumaya bir şekilde devam ediyorduk ama gel şimdi gör.
Yepyeni 52'den hangi dergilere başlamadığımı yazmak daha kolay sanırım.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Gerçekten emeğinize sağlık çok teşekkürler. Evet bende diğer arkadaşlar gibi DC yi Marvell a göre daha az okurdum ama, bu Yeni 52 seri cidden güzel olmuş. Wonder Woman ı ise ilk defa sayenizde okudum desem yalan olmaz hani konusu çok hoşuma gitti bilindik o kült konuyu başka şekilde anlatmışlar ve gayet iyi olmuş.
Zaten bu yeni 52 seriden şu ana kadar tek I,Vampire ı sevmedim çizim, hikâye hepsi vasat durumda. Bir de üstüne vampirlerden pek hazzetmememi de üstüne koyarsak bu çizgi romana 2 sayıdır çok bile dayanmışım :d
Ha Blade ve Underworld serisi dışında bu olayın tabi, onlar efsane sayılır.

Son olarakta inşallah yakın zamanda devamını da görürüz ;) Hepinize kolay gele.

Son düzenleme: