Mass Effect Conviction One Shot (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
MassEffectConviction_1_TheGroup_001.jpg

Mass Effect Conviction One Shot
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Dostum bu ne enerji, ne çalışkanlık, ne üretim kapasitesi. Dur durak bilmeden üretiyor, örnek oluyorsunuz.

Bugün bazı arkadaşların küçümsediği o "kuru" teşekkürden ederim, yarın öbür gün ıslatırız nasıl olsa.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
Dostum bu ne enerji, ne çalışkanlık, ne üretim kapasitesi. Dur durak bilmeden üretiyor, örnek oluyorsunuz.

Bugün bazı arkadaşların küçümsediği o "kuru" teşekkürden ederim, yarın öbür gün ıslatırız nasıl olsa.

bir teşekkür deyip geçmemek gerek... bu işle uğraşanlar değerini çok daha iyi bilirler...

inşallah yakın bir zamanda bir toplanırızda ıslatırız sevgili gulyabani... :)

P

panda78

Kimi de teşekkürünü kuru sever, benimki genelde acılı olur. Eskiler marifet iltifata tabidir demişler. İltifat için yapılmıyor bu işler gönülden geliyor ve amaç gönüllere yol etmek bir eser bırakmış olmanın hazzı zaten yetiyor yapanlara, teşekkür eden kendi efendiliğini göstermiş olur. Etmeyenlerde kendi hamlıklarını kendi yüzlerine vururlar aslında, sözü uzatıp mesajın esas amacını kaçırmayayım bu arada arkadaşlar bu güzel çalışma için tebrikler ve teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,758
İndirdim ve okuyayım da öyle teşekkür edeyim dedim
Akşam üzeriydi

Bir telefon geldi, sonra diğeri
Derken görüşmeye gelen oldu, sonra başkası
Kendimi dışarı anca attım, trafik başdöndürücü
Eve varmadan bir telefon, direksiyonu kırdım
Evde misafir varmış, iki saat gecikirim dedim, üç oldu
Geldiğimde misafirler kalkıyordu, yabancı değildi, anlayış gördüm
Aç karnıma iki lokma, hemen Çizgidiyarı
filmografinin ıslatma sözü:), büyükbeyazın dondurmalı kavunu derken
anlaşılan yarın okuyabileceğimbu paylaşımı
Savok'la birlikte kenara çekileyim, (vardır bir bildiği üstadımın)
Islatmalı, kavunlu dondurmalı bir planı vardır kesin
Gönülden teşekkürler
BlackBishop'a, Filmografi'ye

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Ne demeli, iki gönül dostu harika işler yapıyor...
Emek fedakarlık hat safhada...
Teşekkürler dostlar,sağolun.