Wall-E 02 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
W01.jpg

Wall-E 02
Bu seri biraz diyalogsuz gidiyor ama 4. sayı itibarı ile bu seri normal çizgi roman havasında olacak...
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
İndirip bakınca çok basit görünüyor, buna da para verip alan var mı diye düşünüyor insan. Tamam çizimler falan hoş ama konu ?? Bir mesajı var ya da ben öyle sanıyorum. Bu arada filmini izlemedim, izleyenler varsa konuyu ve mesajı daha iyi anlıyorlardır herhalde.

Siz olmasanız böyle bir çizgi romandan asla haberim olmazdı, teşekkür ederim.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,525
13,956
Denizli - İstanbul
İndirip bakınca çok basit görünüyor, buna da para verip alan var mı diye düşünüyor insan. Tamam çizimler falan hoş ama konu ?? Bir mesajı var ya da ben öyle sanıyorum. Bu arada filmini izlemedim, izleyenler varsa konuyu ve mesajı daha iyi anlıyorlardır herhalde.

Siz olmasanız böyle bir çizgi romandan asla haberim olmazdı, teşekkür ederim.

Dostum önce seriyi takip etmenizi, bitiminde de filmini izlemenizi tavsiye ederim. Emin olum msj ları anlayacaksınız ve beğeneceksiniz...

Alternatif Mediafire Linki eklendi...