Rachel Rising 01 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
11573.jpg

Rachel Rising 01
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Yine bilmediğim, ilk kez okuyacağım bir çizgi roman
Çizeri "Cennetteki yabancılar" diye bir kitabın da çizeri
Türkiye'de Gerekli Şeyler Yayıncılık basmış..
Ben henüz okumadım..
İki güzel insan sayesinde
bu ilginç kitabı okuyabiliyorum..
Sağolsunlar..
Sevgilerimle..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,395
Benimde hic tanimadigim bir cizgiroman.. son zamanlarda teks va zagor ormaninda kaybolmus durumdayim.. sikayetci degilim ama bu kitap araya cesni olarak güzel olucak gibi geliyo bana :) cok tesekkürler arkadasim sagol..

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
kapak ilginç..konusunu merak ettim..indirip göz atıyorum..çok sağol...

12 Şub 2010
15,006
543,712
Seri tamamlandıktan sonra indirip okumayı yeğledim

İhtiyarlar:) sabırsız oluyor, artık arkası yarın istemediğimden

Stephen King öykülerini çağrıştırdı bende

Backbishop&filmografi ikilisi sağlam ve kaliteli bir ortaklık kurmuş

Üretiyorlar ve karşılık beklemeden paylaşıyorlar

Teşekkürü esirgemek nankörlük olurdu

Teşekkürler ve emeğinize saygılar

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Bir Terry Moore sever olarak, ECHO'yu bitirdikten sonra merakla yeni işlerini gözlüyordum Moore'un. Bu nedenle derginin taraması çıktığında o gün okuyorum (Minutemen sağolsun), çeviriyi bekleyemiyorum. Ama dostlarımızı emekleri ve güzel üretimleri nedeniyle kutlamadan geçmek de istemedim. Ellerinize sağlık Blackbishop ve Filmografi.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
Hiç okumadığım bir çizgi roman ama merak ettim.Tamamlanınca bende okumamı tamamlayacağım...Aşk yarım kalmasın(Aşk=Çizgi roman)
Emek ve paylaşım için teşekkürler.

tamamlanması uzun sürebilir diyeyim. ilk balonlamaları ben yapıyordum, diyordum bu bölüm son galiba, diğer bölüm son olacak, mini seri herhalde diye ama 7 yi gördük 8 çıktı 9 da yoldadır :)

Son düzenleme: