Wolverine: The End 01 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
04.jpg

Wolverine: The End 01
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Filmografi. .Bu iki ismin yer aldığı bir çalışmanın mükemmel olduğuna eminim , okuduktan sonra da yorumumu yazacağım. Teşekkürler.

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
Uzun zamandır adam gibi Wolverine hikayesi okumamıştım, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
çok sağolun...wolverine çalışmaları benim için hep 1. sırada olmuştur...

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
yeni seri başı kitabınız için çok teşekkürler.ayrıca hiçbir paylaşım şartı aramadığın için
daha çok teşekkürler.paylaşım dediğn böyle olur
sevgiler asim reis-izmir 1951

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Süper tek sorun var o da göz ardı edilebilir Fileserve ! Emeğinize sağlık ço sağolun

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
fileserve'den şikayetiniz nedir arkadaşlar... :D ben mediafire'a yükleyemiyorum benim makinadan artık nedense hep hata veriyor o yüzden fileserve paylaşıyorum, yüklerken hiç sorun çıkarmıyor... bir rapid'i deneyeyim eğer olursa rapid yüklerim bundan sonra linkleri...

EDİT: Rapid'te sorun çıkarıyor olmazsa BlackBishop'tan alternatif Mediafire linki yüklemesini isteyeceğim bundan sonraki paylaşımlarda...

Son düzenleme:

yexer

Yeni Üye
19 Mar 2012
74
34
İzmir
Linkler yenilenmiş. Teşekkürler. Güzelde bir çalışmaya benziyor yapanların emeğine sağlık.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Paylaşım yapan arkadaşımız filmografi'ye ve linki yenileyen sayın comedian'a çok teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin.

berserk

Yeni Üye
16 Mar 2012
56
47
Başında Wolverine olan her çizgi romanı okuma potansiyeli taşıyorum. Teşekkürler. :d

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Bulduğum için sevinmiştim ki link kaldırılmış. :( Yardımcı olacak var mı?

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
141
542
Bulduğum için sevinmiştim ki link kaldırılmış. :( Yardımcı olacak var mı?

Merhabalar sayın ed86. Herhangi bir yayınevi tarafından yayımlanan ve piyasada bulunan yayınlar Çizgi Diyarı vd. sitelerde paylaşılmamakta; önceden paylaşılanlar da kaldırılmaktadır. Wolverine Son; Gerekli Şeyler tarafından yayımlandığı için link kaldırılmış. Basılı olarak temin etmeniz gerekmekte. İyi forumlar :)

Son düzenleme:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Wolverine: The End sayıların tamamında telif hakkı nedeniyle kaldırıldı yazıyor bu durum bana ızdırap veriyor görüyor okumak istiyorum ama ulaşamıyorum düzenleme güncelleme şart bence?