Stan Lee's The Traveler 03 (Çeviri ve Balonlama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
trav01pzp.jpg

Stan Lee's The Traveler 03 (Çeviri ve Balonlama)
Çeviri: BlackBishop Balonlama: Efsahane

Alternatif Link:

sevgili blackbishop ve efsahane'ye teşekkürler...
Keyifli okumalar...​

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
çok sağol maceraya kaldığımız yerden devam edecez ama karakteri biraz zayıf buldum bence tutmaz bu kahraman

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Merak ediyorum devamı geliyor yine merak içinde kalıyorum:)
Bir hoş oluyorum neşeleniyorum keyfin yerine geliyor :)
Aslında Erol Taş olan ben birden Hulusi Kentmen oluyorum ve herkese iyilikler dağıtıyorum:)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Merakla okuduğum bir seri.
Ne de olsa imza Stan Lee ile başlıyor, Çeviri: BlackBishop Balonlama: Efsahane olarak devam ediyor.
Teşekkürler.

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
abi ellerinize sağlık kesinlikle güzel bir iş çıkarmışsınızdır. okumadan konuşmak biraz boş ama stan lee'ye biraz uyuz olduğum için okuyamıyorum kusura bakmayın. teşekkürler yine de :D :D

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
filmgrafi krdeş traveler 4 ne zaman çıkar acaba bellimi 4 gözle bu seriyi takip ediyorumda şimdiden teşekkürler

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
blackbishop kardeşim uzun süreedir bu hikayenin son sayısını bekliyorum ne zaman çıkacağı bellimi acba bilgi verirsen sevinirim

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Tekrar tekrar sorduğunuz soruya cevap: Çeviriyi yapan Black Bishop artık aramızda olmadığından devamının geleceğini zannetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...