28 Days Later 03 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
28d03.jpg

28 Days Later 03
Çeviri: Jamaican Balonlama: Filmografi

bazı işlerden dolayı baya bir gecikme yaşadık. bundan sonra daha seri çıkacağız umarım...

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Dostum, kaç evirinin balonlamasını yapıyorsun böyle. Bu üretkenlik karşısında olsaydı şapkamı çıkarırdım gerçekten.

Eline, koluna sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Bazı işler önemlidir, sorgu sual etmem, kolaylıklar dilerim, umarım o işler iyi bir şekilde çözümlenmiştir.

filmografi paylaşımlarını hiç acelem olmadan beklerim

şu işe bakın dostlar, kimi kısa bir teşekküre ayağını sürür, eli varmaz

gönül insanı da paylaşımı geciktirdiğini dert edinir

teşekkürler filmografi, saygılarımla.

jamaican

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
101
44
konya
hepinize teşekkürler arkadaşlar, biraz geç yaptık. finallerim başladığı için çeviri konusunda yavaşladık. bu gecikme benden dolayıdır. filmografi'nin sabri ve becerisi için ona ayrıca teşekkür ediyorum. keyifle okuduysanız ne mutlu bize.

eddoss

Yeni Üye
23 Haz 2011
4
0
Eskisehir
Bu eser üzerinde bizlerin okuması için uğraşıp, yayınlamanızdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim.