28 Days Later 02 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
28dl2legioncps001.jpg

28 Days Later 02
Çeviri: jamaican Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

jamaican

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
101
44
konya
ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

katılıyorum. umarım iyi iş çıkarmışızdır hocam. ellerine sağlık

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
mediafire linki eklenmiştir... (iyi iş çıkarmışızdır... :) neden çıkmasın ki... :) )
keyifli okumalar...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Daha indirmeden iyi bir iş çıkardığınız biliyorum, çünkü bundan önce yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır.

Teşekkürler.

jamaican

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
101
44
konya
yorumlar için teşekkürler.
vizelerim yüzünden bir hafta ara vermek zorunda kaldım özür dilerim tekrar herkesden. seri devam edecek :)